Wyszukaj spośród 9400 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Zostań naszym serwisantem i zyskaj wiele!

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Wysogotowo , wielkopolskie
Luboń , wielkopolskie
Swarzędz , wielkopolskie
Komorniki , wielkopolskie
Data: 15-05-2019, do końca 6 dni
Praca Zostań naszym serwisantem i zyskaj wiele!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Serwisant.


Kandydacie! Kandydatko!

Szukasz pracy, która każdego dnia będzie przynosić nowe wyzwania? Jeśli tak, to praca z nami będzie dla Ciebie idealna! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy:

 • umowę o pracę z możliwością zatrudnienia u naszego Klienta po 6 miesiącach
 • atrakcyjny system premiowy - do 20% zasadniczego wynagrodzenia po okresie próbnym
 • konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji
 • wolne weekendy - pracująca jedna sobota w miesiącu w zamian za wolny dzień w tygodnia
 • rozpoczęcie pracy z domu - nie musisz codziennie odwiedzać firmy i tracić czasu na dojazdy
 • niezbędne narzędzia do pracy - samochód służbowy, telefon
 • po okresie próbnym możliwość korzystania z licznych  benefitów, min. prywatnej opieki medycznej czy karty Multisport
 • kompleksowe szkolenia wdrażające i pomoc bardziej doświadczonych kolegów
 • przyjazną atmosferę w pracy i wsparcie przełożonego
Czego od Ciebie oczekujemy?
 • wykształcenia technicznego i czynnego prawa jazdy kat. B
 • znajomości zagadnień dotyczących specyfiki sieci telekomunikacyjnych
 • obsługi urządzeń pomiarowych do diagnostyki sieci
 • uprawnień SEP lub chęci ich wyrobienia we własnym zakresie

Mile widziana umiejętność spawania światłowodów oraz doświadczenie w pracy ze światłowodami

Co będzie należało do Twoich obowiązków?
 • usuwanie usterek i awarii na sieci oraz u abonentów
 • prace związane z instalacją, odłączeniem lub zmianą usług
 • wykonywanie pomiarów kontrolnych i regulacji sieci
 • prowadzenie ewidencji wykonanych prac

Samochód służbowy

Sprzęt do pracy

Telefon służbowy

Umowa o pracę

Szkolenia

System Premiowy
Dodatkowe Informacje

Dołącz do nas i podnoś swoje kwalifikacje! Zależy nam na Twoim rozwoju, spełnieniu zawodowym i pozytywnym nastawieniu.

Chcesz o coś zapytać? Zadzwoń 503 075 956 lub napisz r.hajahmadov@ksservice.pl

Oferta jest ważna jeszcze 6 dni

,,Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"


1.Administratorem danych osobowych podanych przez Kandydata jest Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Zygmunta Felczaka nr 11, 71-417 Szczecin, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Szczecin – Centrum w Szczecinie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000220399.

2. Kontakt z osobą realizującą zadania inspektora danych osobowych jest możliwy poprzez adres poczty elektronicznej: j.marczewska@ksservice.pl lub pisemnie na adres administratora danych z dopiskiem „inspektor danych osobowych”.

3. Pana/i dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzonej rekrutacji na wolne miejsce pracy, na podstawie Kodeksu pracy oraz art. 6 ust. 1 pkt c Rozporządzenia RODO.

4. Dane osobowe Kandydata mogą być przekazywane innym podmiotom zainteresowanym Kandydatem.

5. Dane osobowe Kandydata będą przechowywane: a) przez 1 rok od dnia zakończenia danego procesu rekrutacyjnego, a przez 2 lata od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych - dla celu przyszłych procesów rekrutacyjnych.

6. Kandydatowi przysługuje prawo żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia danych.

7. Kandydat, który wyraził zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych ma prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie, w formie pisemnej lub drogą elektroniczną, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

8. Kandydatowi przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna, że przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy rozporządzenia.

9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek jest warunkiem niezbędnym do uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym zgodnie z przepisami określonymi w Kodeksie pracy oraz z aktami wykonawczymi do tej ustawy. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym.

10. Organem nadzoru w zakresie ochrony danych osobowych w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie. Kandydat ma prawo wnieść skargę do PUODO jeżeli uważa, że jego dane osobowe przetwarzane są nieprawidłowo.

11. Dane osobowe Kandydata będą podlegały profilowaniu w zakresie określenia predyspozycji, kwalifikacji i umiejętności do wykonywania zadań na określonym stanowisku pracy, bez powstania skutków prawnych po stronie Kandydata, przy czym Kandydatowi przysługuje prawo wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec profilowania, w formie pisemnej lub drogą elektroniczną.


Gdzie szukać pracy jako Zostań naszym serwisantem i zyskaj wiele!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Zostań naszym serwisantem i zyskaj wiele! w miejscowości: Komorniki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Zostań naszym serwisantem i zyskaj wiele! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Zostań naszym serwisantem i zyskaj wiele! , praca w Komorniki dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.