Magazynier-do 3092 zł brutto/wolne weekendy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Wrocław Wynagrodzenie do negocjacji

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko. Magazynier.


Poszukujemy:

Kandydatów zmotywowanych i gotowych do pracy w godzinach popołudniowych od 13.15 do 21.15 od zaraz. Mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Twoje przyszłe zadania to:

Załadunek i rozładunek oraz proste prace magazynowe przy użyciu skanera.

Dołącz do nas i daj sobie szansę na:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę już od pierwszego dnia z atrakcyjnym wynagrodzeniem 2690 zł brutto oraz 15 % premią. Aktywni jesteśmy od poniedziałku do piątku, weekendy mamy wolne. Gwarantujemy szkolenia wstępne stanowiskowe na każdym etapie. Oferujemy możliwość zdobycia pierwszych umiejętności zawodowych, jeśli brak Ci doświadczenia.

Dodatkowe informacje

Nie czekaj dłużej - APLIKUJ już teraz! Zacznij pracę z nami!

Zapraszam do kontaktu 504 862 749


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Magazynier-do 3092 zł brutto/wolne weekendy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier-do 3092 zł brutto/wolne weekendy w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier-do 3092 zł brutto/wolne weekendy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier-do 3092 zł brutto/wolne weekendy, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Karolina Kurek

e-mail k.kurek@ksservice.pl

phone 504862749

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie