Wyszukaj spośród 10206 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Magazynier-do 3092 zł brutto/wolne weekendy

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie;

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko. Magazynier.


Poszukujemy:

Kandydatów zmotywowanych i gotowych do pracy w godzinach popołudniowych od 13.15 do 21.15 od zaraz. Mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Twoje przyszłe zadania to:

Załadunek i rozładunek oraz proste prace magazynowe przy użyciu skanera.

Dołącz do nas i daj sobie szansę na:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę już od pierwszego dnia z atrakcyjnym wynagrodzeniem 2690 zł brutto oraz 15 % premią. Aktywni jesteśmy od poniedziałku do piątku, weekendy mamy wolne. Gwarantujemy szkolenia wstępne stanowiskowe na każdym etapie. Oferujemy możliwość zdobycia pierwszych umiejętności zawodowych, jeśli brak Ci doświadczenia.


Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

System Premiowy
Dodatkowe informacje

Nie czekaj dłużej - APLIKUJ już teraz! Zacznij pracę z nami!

Zapraszam do kontaktu 504 862 749

Oferta jest ważna jeszcze 67 dni


Gdzie szukać pracy jako Magazynier-do 3092 zł brutto/wolne weekendy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier-do 3092 zł brutto/wolne weekendy w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier-do 3092 zł brutto/wolne weekendy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier-do 3092 zł brutto/wolne weekendy, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii