Wyszukaj spośród 10178 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Magazynier - jedna zmiana/umowa o pracę

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie;

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko: Magazynier.

Kogo szukamy?

Jesteś idealnym kandydatem jeśli posiadasz umiejętność obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office.

Ważna jest Twoja komunikatywność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz umiejętność pracy w zespole.

Dołącz do Nas już dziś!

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę konkurencyjnym wynagrodzeniem wraz z wysokim systemem premiowym. Pracę tylko na jedną zmianę 6:00- 14:00,  zapewniając wolne weekendy, pracujemy od poniedziałku do piątku. Na starcie mamy dla Ciebie wstępne szkolenie wdrażające w obowiązki. Gwarantujemy terminowe wynagrodzenie i przejrzyste warunki współpracy.  U Nas zyskujesz możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

Twoje przyszłe zadania to:

Opracowanie dokumentów dla Kurierów i Klientów oraz analiza wybranych parametrów w programie Excel. W zakresie obowiązków  będzie udział w rozładunku i załadunku paczek.

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

System Premiowy
Dodatkowe informacje

Nie zwlekaj już dłużej - WYŚLIJ CV już teraz!

Kontakt telefoniczny pod nr tel. 504 862 749

Gdzie szukać pracy jako Magazynier - jedna zmiana/umowa o pracę

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier - jedna zmiana/umowa o pracę w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier - jedna zmiana/umowa o pracę Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier - jedna zmiana/umowa o pracę, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii