Wyszukaj spośród 9234 ofert pracy

Operator maszyn (m/k)

Lokalizacja: Dzierżoniów , dolnośląskie;
Obowiązki:
  • praca przy obsłudze urządzeń do produkcji drutu i elektrod spawalniczych,
  • obsługa maszyn, załadunek, rozładunek, pakowanie,
  • kontrola produktu,
  • przestrzeganie i kontrola ogólnych norm jakościowych i wydajnościowych.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy przy maszynach,
  • dokładność, precyzja, samodzielność, dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • możliwość bezpośredniego przejęcia przez firmę,
  • zdobycie doświadczenia w renomowanej firmie.

Gdzie szukać pracy jako Operator maszyn (m/k)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn (m/k) w miejscowości: Dzierżoniów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Trenkwalder lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator maszyn (m/k) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn (m/k), praca w Dzierżoniów dopasowana do Twoich wymagań.Trenkwalder praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Trenkwalder

Praca Operator maszyn (m/k), Dzierżoniów

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie