Wyszukaj spośród 12307 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Operator produkcji (1 zmiana)

Lokalizacja: Oświęcim , małopolskie;
Obowiązki:
  • obsługa maszyn,
  • praca według instrukcji,
  • przestrzeganie zasad BHP.
Wymagania:
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • mile widziane zdolności manualne.
Oferujemy:
  • pracę w systemie 1-zmianowym,
  • możliwość rozwoju,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Gdzie szukać pracy jako Operator produkcji (1 zmiana)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator produkcji (1 zmiana) w miejscowości: Oświęcim jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Trenkwalder lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator produkcji (1 zmiana) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator produkcji (1 zmiana), praca w Oświęcim dopasowana do Twoich wymagań.Trenkwalder praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.