Wyszukaj spośród 9567 ofert pracy

Menedżer ds. Innowacji i Wdrożeń (nr ref.: 10112)

Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski , lubuskie
Data: 15-05-2019, do końca 24 dni
Praca Menedżer ds. Innowacji i Wdrożeń (nr ref.: 10112)

Opis stanowiska
  • wsparcie spółki w tworzeniu portfela projektów na potrzeby realizacji celów strategicznych
  • współudział w realizacji strategii Spółki w obszarze innowacji oraz projektów badawczo
  • rozwojowych i wdrożeniowych
  • analiza technologii innowacyjnych pod kątem realizacji celów strategicznych
  • identyfikacja inicjatyw projektowych o charakterze innowacyjnym wspierających realizację celów strategicznych Spółki
  • zarządzanie projektami innowacyjnymi w Spółce
  • współpraca ze środowiskiem naukowym oraz monitoring dostępnych technologii innowacyjnych
  • odpowiedzialność za wprowadzanie nowych wyrobów do produkcji, nadzór nad terminowością, oraz określanie wykonalności wyrobów pod względem technologicznym
  • zarządzanie jakością w fazie wytwarzania, ciągłe działania zmierzające do poprawy jakości procesu, systematyczne zmniejszanie strat w procesie oraz wprowadzenie i nadzorowanie realizacji zadań w celu redukcji wad powstałych w procesie (analiza wad, zdefiniowanie zadań, nadzór realizacji)
  • udział w promowaniu narzędzi jakościowych oraz Lean Manufacturing
  • promowanie kultury ciągłego doskonalenia
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • wiedza z zakresu elektrotechniki, mechaniki oraz dokumentacji technicznej
  • znajomość problematyki wdrażania innowacji w firmach produkcyjnych
  • znajomość metodyki zarządzania projektami PMBOK lub PRINCE2
  • dobra znajomość i obsługa pakietu MS Office
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Oferujemy
  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej rynkowo firmie, liderze na rynku w swojej branży
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia i kursy językowe
  • pakiet socjalny

Gdzie szukać pracy jako Menedżer ds. Innowacji i Wdrożeń (nr ref.: 10112)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Menedżer ds. Innowacji i Wdrożeń (nr ref.: 10112) w miejscowości: Gorzów Wielkopolski jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Menedżer ds. Innowacji i Wdrożeń (nr ref.: 10112) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Menedżer ds. Innowacji i Wdrożeń (nr ref.: 10112), praca w Gorzów Wielkopolski dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
BDI

Praca Menedżer ds. Innowacji i Wdrożeń (nr ref.: 10112), Gorzów Wielkopolski

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie