Wyszukaj spośród 9400 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Młodszy operator maszyn

Lokalizacja: Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie;

Tyco Electronics Polska jest częścią koncernu TE Connectivity. Ze swoją przeszło 50-letnią historią oraz sprzedażą rzędu 14 mld dolarów, TE Connectivity jest światowym dostawcą ponad 500 000 produktów w ponad 150 krajach. Zakład w Bydgoszczy jest jedną z kluczowych lokalizacji Jednostki Biznesowej - Przemysł (Industrial), specjalizując się w produkcji złącz i systemów kablowych dla takich Klientów jak Siemens, Grundfos, Scheider i ABB


Zadania:

Obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, a także wykrywanie, zgłaszanie lub naprawa usterek. Nierzadko musi on wypełniać dokumentację.

Wymagania:
  • Wykształcenie średnie, najlepiej techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość j. polskiego
  • Umiejętność pracy wg rysunku technicznego
  • Gotowość do pracy zmianowej
Oferujemy:

Umowa o pracę tymczasowa, 3-zmianowy system/8 godzin podstawowych (w tym nocne zmiany), 2250,00 zł/miesięcznie, 270 złotych brutto premii kwartalnej (pod warunkiem braku nieobecności nieusprawiedliwionej), premia świąteczna (z reguły na Wigilię). Zapotrzebowanie dotyczy również osób z Ukrainy, posługujących się językiem polskim. Koszt mieszkania oraz dojazdu pokrywa pracownik.

Oferta jest ważna jeszcze 6 dni


Gdzie szukać pracy jako Młodszy operator maszyn

Jaka oferta pracy na stanowisku: Młodszy operator maszyn w miejscowości: Bydgoszcz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Job Impulse Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Młodszy operator maszyn Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy operator maszyn, praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.Job Impulse Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia
Kasjer-sprzedawca

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie


Przedstawiciel Handlowy

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie


Pracownik biurowy

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie


Operator pras/Młodszy operator pras

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie


Asystent/ka ds. zakupów

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie


Ogłoszenia Pracodawcy