Wyszukaj spośród 9234 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Księgowy / Księgowa Zobowiązań (AP)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie;

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firm z branży technicznej, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska: Księgowy / Księgowa Zobowiązań (AP)

Zakres obowiązków:
  • Wprowadzaniem dokumentów finansowo - księgowych do systemu ich dekretacja np. płatności, ZAK, SP, PR, EXV, noty korygujące, wezwania do zapłaty zajęcia wierzytelności,
  • Weryfikowaniem procesowanych dokumentów finansowo - księgowych pod kątem rachunkowym, podatkowym i zgodności z wewnętrznymi procedurami,
  • Procesowanie płatności,
  • Analizowanie zapisów księgowych na jednostkach dedykowanych do fakturowania sprzedaży / refaktur,
  • Wsparcie zespołów kompetencyjnych oraz pozostałych zespołów w ramach Procesów Korporacyjnych w przygotowywaniu informacji określonego rodzaju, np. na potrzeby kontroli skarbowej, pozafiskalnych instytucji państwowych, audytu, etc.,
  • Stały kontakt z kontrahentami zewnętrznymi i wewnętrznymi.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki: Finanse/ Rachunkowość/ Ekonomia,
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku Młodszego Księgowego AP, Księgowego lub w obszarze księgowości,
  • Znajomość przepisów rachunkowych, podatkowych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziana znajomość języków: rumuński, czeski, węgierski, słowacki,
  • Doświadczenie w pracy z systemami finansowo-księgowymi,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS-Office,
  • Rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Pozytywne podejście do nowych zadań i chęć rozwoju,
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy.
Oferujemy:
  • Różnorodne i ambitne zadania umożliwiające rozwój kompetencji,
  • Pracę w dynamicznej międzynarodowej organizacji,
  • Pracę w młodym, wspierającym zespole,
  • Szeroki pakiet socjalny.

Gdzie szukać pracy jako Księgowy / Księgowa Zobowiązań (AP)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Księgowy / Księgowa Zobowiązań (AP) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Imar Service Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Księgowy / Księgowa Zobowiązań (AP) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Księgowy / Księgowa Zobowiązań (AP), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Imar Service Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie