Wyszukaj spośród 10206 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Czeka na Ciebie praca!

Lokalizacja: Kielce , świętokrzyskie;

Szukasz pracy? Jeśli to czytasz to znaczy, że dobrze trafiłeś! Szukamy pozytywnych ludzi z pasją, którzy chcą się rozwijać i budować z nami zespół profesjonalnych Doradców Klienta.

Obowiązki:
  • Zajmujemy się kontaktem ze stałymi Klientami,
  • Rozmawiamy z Klientem,
  • Pokazujemy korzyści, udzielamy pełnej informacji i budujemy pozytywną relację,
  • Naszą misją jest dbanie o satysfakcję Klientów!
Kto będzie czuł się u nas jak ryba w wodzie?
  • Osoba komunikatywna i otwarta na ludzi, lubiąca rozmawiać.
  • Nie musisz mówić jak lektor filmowy, ale poprawna dykcja i miły głos będą Twoją mocną stroną w pracy.
  • Obsługa komputera, programów i aplikacji to coś co lubisz robić w pracy.
  • Jeśli do tego cechuje Cię punktualność i masz już doświadczenie w obsłudze Klienta to czekamy na Twoje CV!
Co Ty zyskujesz?
  • Przepracowaną liczbę godzin z miesiąca mnożysz razy 14,70zł brutto i wychodzi Twoja gwarantowana podstawa!
  • Pracując efektywnie zyskujesz także prowizję, dzięki której masz dodatkową gotówkę!
  • Zanim rozpoczniesz pracę zostaniesz wyposażony we wszelką potrzebną wiedzę, dane i umiejętności, które pozwolą Ci prowadzić rozmowy z Klientami.
  • W trakcie Twojej pracy możesz liczyć na pomoc i wsparcie Lidera, Trenera lub kogoś kto jest obok i chętnie Ci pomoże ;)
  • Czeka na Ciebie bardzo ładne i komfortowe biuro, w którym praca to czysta przyjemność!
  • U nas masz realne szanse na rozwój oraz odnalezienie swojej życiowej drogi na wyższych stanowiskach takich jak np. Lider, Trener lub Rekruter.

Gdzie szukać pracy jako Czeka na Ciebie praca!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Czeka na Ciebie praca! w miejscowości: Kielce jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy CCIG Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Czeka na Ciebie praca! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Czeka na Ciebie praca!, praca w Kielce dopasowana do Twoich wymagań.CCIG Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii