Kierownik Robót Torowych - linie tramwajowe

Imar Service Group Wrocław Wynagrodzenie do negocjacji

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży technicznej, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska: Kierownik Robót Torowych - linie tramwajowe

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie i koordynacja realizacji robót torowych lub/i drogowych na budowie,
  • Przeprowadzanie bieżącej kontroli jakości oraz rozliczania pracy wykonywanej przez podwykonawców lub/i siły własne,
  • Sporządzanie harmonogramów robót,
  • Szacowanie i przewidywanie ryzyk w realizacji,
  • Analiza dokumentacji projektowej, proponowanie rozwiązań zamiennych,
  • Udział w procesie oferowania i przygotowania do realizacji robót torowych.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym,
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy lub Kierownika Robót torowych, w tym doświadczenie w realizacji co najmniej dwóch zadań polegających na budowie, przebudowie lub remoncie torowiska tramwajowego wraz siecią trakcyjną,
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami bez ograniczeń w specjalności inżynieryjnej drogowej lub do kierowania robotami budowlanymi w specjalności inżynieryjnej kolejowej,
  • Doświadczenie w zakresie torowisk tramwajowych realizowanych w różnych technologiach,
  • Doświadczenie w bezpośrednim prowadzeniu tego typu robót,
  • Umiejętność wyceny robót torowych w oparciu o zasoby własne,
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Różnorodne i ambitne zadania umożliwiające rozwój kompetencji,
  • Pracę w dynamicznej międzynarodowej organizacji,
  • Szeroki pakiet socjalny.

Gdzie szukać pracy jako Kierownik Robót Torowych - linie tramwajowe

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierownik Robót Torowych - linie tramwajowe w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Imar Service Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierownik Robót Torowych - linie tramwajowe Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik Robót Torowych - linie tramwajowe, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Imar Service Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.