Wyszukaj spośród 9417 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Sprzedawca w sklepie medycznym

Lokalizacja: Katowice , śląskie;

Prężnie rozwijająca się firma zatrudni na stanowisku sprzedawca osobę, która gotowa jest podjąć ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku. Sprzedawca w sklepie medycznym

Obowiązki:
  • sprzedaż materiałów medycznych i środków pomocniczych, towarów refundowanych, wystawianie dokumentów handlowych, kompleksowa obsługa klienta, doradztwo medyczne.
Wymagania:
  • wykształcenie w zawodzie: technik ortopeda, fizjoterapeuta, technik farmacji, magister farmacji, lub wykształcenie średnie z ukończonym kursem (do 10.02.2009 r.) z zakresu towaroznawstwa materiałów medycznych
  • umiejętność posługiwania się komputerem i urządzeniami biurowymi
  • mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie medycznym oraz umiejętność rozliczania wniosków z Narodowym Funduszem Zdrowia
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność
  • otwartość
  • samodzielność
  • odpowiedzialność
Oferujemy:
  • pensja podstawowa + premie
  • szkolenia

Gdzie szukać pracy jako Sprzedawca w sklepie medycznym

Jaka oferta pracy na stanowisku: Sprzedawca w sklepie medycznym w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Creative viev Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Sprzedawca w sklepie medycznym Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Sprzedawca w sklepie medycznym, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.Creative viev Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie