Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Frezer ze znajomością oprogramowania MAZAK - nawet 2700 euro brutto - Praca w Belgii

Lokalizacja: Sint Truiden , Flandria
Data: 11-05-2019, do końca 101 dni
Praca Frezer ze znajomością oprogramowania MAZAK - nawet 2700 euro brutto - Praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, działającego w branży produkcyjno-usługowej, specjalizującego się w obróbce skrawaniem, poszukujemy osób na stanowisko: FREZER


Twoje zadania:

Do Twoich obowiązków będzie należeć obsługa maszyn CNC z oprogramowaniem MAZAK, obróbka metalowych elementow za pomocą frezarki, wykonywanie pomiarów kontrolnych (suwmiarka,mikrometr) oraz przeprowadzanie kontroli jakości wykonywanych elementów.

Nasze oczekiwania:

Aktualnie poszukujemy kandydata który posiada doświadczenie na analogicznym stanowisku, procował dotychczas na frezarkach z oprogramowaniem MAZAK,  w stopniu komunikatywnym posługuje się językiem angielskim oraz ma możliwość wyjazdu swoim własnym autem.

Oferujemy:

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie wysokości 17 euro brutto/h, benefity w postaci karty paliwowej, trzynastej pensji, oraz pakietu medycznego. Gwarantujemy również pomoc w znalezieniu zakwaterowania oraz opiekę Polskojęzycznego Kordynatora na terenie Belgii.


Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
2700 EUR / Miesiąc

Oferta jest ważna jeszcze 101 dni


Gdzie szukać pracy jako Frezer ze znajomością oprogramowania MAZAK - nawet 2700 euro brutto - Praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Frezer ze znajomością oprogramowania MAZAK - nawet 2700 euro brutto - Praca w Belgii w miejscowości: Sint Truiden jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Frezer ze znajomością oprogramowania MAZAK - nawet 2700 euro brutto - Praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Frezer ze znajomością oprogramowania MAZAK - nawet 2700 euro brutto - Praca w Belgii , praca w Sint Truiden dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.