Frezer ze znajomością oprogramowania MAZAK - nawet 2700 euro brutto - Praca w Belgii

Lokalizacja: Sint Truiden , Belgia
Praca Frezer ze znajomością oprogramowania MAZAK - nawet 2700 euro brutto - Praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, działającego w branży produkcyjno-usługowej, specjalizującego się w obróbce skrawaniem, poszukujemy osób na stanowisko: FREZER


Twoje zadania:

Do Twoich obowiązków będzie należeć obsługa maszyn CNC z oprogramowaniem MAZAK, obróbka metalowych elementow za pomocą frezarki, wykonywanie pomiarów kontrolnych (suwmiarka,mikrometr) oraz przeprowadzanie kontroli jakości wykonywanych elementów.

Nasze oczekiwania:

Aktualnie poszukujemy kandydata który posiada doświadczenie na analogicznym stanowisku, procował dotychczas na frezarkach z oprogramowaniem MAZAK,  w stopniu komunikatywnym posługuje się językiem angielskim oraz ma możliwość wyjazdu swoim własnym autem.

Oferujemy:

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie wysokości 17 euro brutto/h, benefity w postaci karty paliwowej, trzynastej pensji, oraz pakietu medycznego. Gwarantujemy również pomoc w znalezieniu zakwaterowania oraz opiekę Polskojęzycznego Kordynatora na terenie Belgii.


Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
2700 EUR / Miesiąc

Oferta jest ważna jeszcze 424 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Frezer ze znajomością oprogramowania MAZAK - nawet 2700 euro brutto - Praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Frezer ze znajomością oprogramowania MAZAK - nawet 2700 euro brutto - Praca w Belgii w miejscowości: Sint Truiden jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Frezer ze znajomością oprogramowania MAZAK - nawet 2700 euro brutto - Praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Frezer ze znajomością oprogramowania MAZAK - nawet 2700 euro brutto - Praca w Belgii , praca w Sint Truiden dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Ewelina Rędzikowska

e-mail e.redzikowska@ksservice.pl

phone 506561723

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie