Wyszukaj spośród 9776 ofert pracy

Planowanie produkcji - umowa o pracę/ konkurencyjne wynagrodzenie

Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki , łódzkie
Konstantynów Łódzki , łódzkie
Zgierz , łódzkie
Łódź , łódzkie
Data: 09-05-2019, do końca 15 dni
Praca Planowanie produkcji - umowa o pracę/ konkurencyjne wynagrodzenie

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Planowanie produkcji.


Wskocz na nasz pokład i zyskaj:
 • konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
 • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę
 • pracę w komfortowym biurze w Aleksandrowie Łódzkim
 • możliwość przystąpienia do pakietu prywatnej opieki medycznej
 • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
 • szansę zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
 • profesjonalne wdrożenie w obowiązki i możliwość rozwoju w strukturach firmy
Na szerokich wodach kariery będziesz odpowiedzialny/a za:
 • przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej
 • kontrolowanie dostępności materiałów do zleceń produkcyjnych oraz optymalizacja zapasów
 • identyfikację problemów i udział w ich rozwiązywaniu
 • uczestniczenie w projektach usprawniających procesy planowania i nadzorowania produkcji
 • współpracę z działem zakupów, produkcji i logistyki
Oczekujemy, aby nasz kompan posiadał:
 • wykształcenie wyższe
 • bardzo dobrą znajomość j. angielskiego
 • znajomość strategii planowania (MTO,MTS,ATO) i filozofii Lean
 • dobrą znajomość programu SAP (moduł PP)


Mile widziane doświadczenie w planowaniu produkcji.


Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia
Dodatkowe Informacje

Daj się poznać i zacznij swoją przygodę zawodową z nami!

W razie pytań skontaktuj się z nami pod numerem tel. 503 075 956.

Oferta jest ważna jeszcze 15 dni

,,Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"


1.Administratorem danych osobowych podanych przez Kandydata jest Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Zygmunta Felczaka nr 11, 71-417 Szczecin, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Szczecin – Centrum w Szczecinie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000220399.

2. Kontakt z osobą realizującą zadania inspektora danych osobowych jest możliwy poprzez adres poczty elektronicznej: j.marczewska@ksservice.pl lub pisemnie na adres administratora danych z dopiskiem „inspektor danych osobowych”.

3. Pana/i dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzonej rekrutacji na wolne miejsce pracy, na podstawie Kodeksu pracy oraz art. 6 ust. 1 pkt c Rozporządzenia RODO.

4. Dane osobowe Kandydata mogą być przekazywane innym podmiotom zainteresowanym Kandydatem.

5. Dane osobowe Kandydata będą przechowywane: a) przez 1 rok od dnia zakończenia danego procesu rekrutacyjnego, a przez 2 lata od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych - dla celu przyszłych procesów rekrutacyjnych.

6. Kandydatowi przysługuje prawo żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia danych.

7. Kandydat, który wyraził zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych ma prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie, w formie pisemnej lub drogą elektroniczną, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

8. Kandydatowi przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna, że przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy rozporządzenia.

9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek jest warunkiem niezbędnym do uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym zgodnie z przepisami określonymi w Kodeksie pracy oraz z aktami wykonawczymi do tej ustawy. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym.

10. Organem nadzoru w zakresie ochrony danych osobowych w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie. Kandydat ma prawo wnieść skargę do PUODO jeżeli uważa, że jego dane osobowe przetwarzane są nieprawidłowo.

11. Dane osobowe Kandydata będą podlegały profilowaniu w zakresie określenia predyspozycji, kwalifikacji i umiejętności do wykonywania zadań na określonym stanowisku pracy, bez powstania skutków prawnych po stronie Kandydata, przy czym Kandydatowi przysługuje prawo wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec profilowania, w formie pisemnej lub drogą elektroniczną.


Szukasz pracy jako Planowanie produkcji - umowa o pracę/ konkurencyjne wynagrodzenie

Oferta pracy na stanowisku: Planowanie produkcji - umowa o pracę/ konkurencyjne wynagrodzenie w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Planowanie produkcji - umowa o pracę/ konkurencyjne wynagrodzenie Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Planowanie produkcji - umowa o pracę/ konkurencyjne wynagrodzenie , praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.


Praca Planowanie produkcji - umowa o pracę/ konkurencyjne wynagrodzenie , Aleksandrów Łódzki Konstantynów Łódzki Zgierz Łódź


.
Oferta jest ważna jeszcze 15 dni Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Roksana Hajahmadov

r.hajahmadov@ksservice.pl

503075956

https://ksservice.pl

KRAZ: 7254