Wyszukaj spośród 9417 ofert pracy

Rok w USA jako Au pair nauka i praca z dziećmi!

Lokalizacja: Cały kraj , Stany Zjednoczone
Data: 09-05-2019, do końca 11 dni
Praca Rok w USA jako Au pair nauka i praca z dziećmi!
Amerykańska rodzina zaprosi Au Pair / opiekunkę do 2 dzieci w wieku 8 i 9 lat od czerwca 2019 na rok. Au pair  będzie wypełniać  wolny czas dzieciom, zabierać ich na basen, plac zabaw i na spacery oraz spędzając z nimi czas w domu. Ponadto, będzie pomagać w przygotowywaniu posiłków dzieci, a takze sprzątaniu, czy robieniu zakupów. W pobliżu miejsca zamieszkania rodziny znajduje się szkoła językowa. Au Pair ma możliwość uczestniczenia w bezpłatnym kursie j. angielskiego 2 razy w tygodniu. Możliwość uczestniczenia także w innych kursach.
 Rodzina opłaca przelot do USA -roczny kontrakt na podstawie wizy amerykańskiej J1.

Wymagania
  • Komunikatywna znajomość angielskiego
  • wiek 18-27 lat
  • prawo jazdy
  • Doświadczenie w opiece nad dziećmi
  • Osoba miła przyjazna i kochająca dzieci
  • Chcesz poznać Amerykę? Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt w języku angielskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi! Prowork- 20 lat doświadczenia w organizowaniu wyjazdów Au Pair!
Oferujemy
12 miesięczny pobyt w rodzinie amerykańskiej i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i możliwość nauki języka angielskiego.
Au Pair otrzymuje minimum 195.75 USD tydz. + bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie zgodnie z regulacjami Programu Au Pair USA.
pełne ubezpieczenie(bez żadnych dopłat!)
4 dniowe szkolenie w Nowym Jorku
jednorazowa dopłata 500 USD na kursy językowe i edukacyjne
bezpłatny przelotu z Polski do Stanów Zjednoczonych i lot powrotny po ukończeniu programu
opieka partnerskiego biura Au Pair w USA
Wymagane języki

angielski

Oferta jest ważna jeszcze 11 dni


Gdzie szukać pracy jako Rok w USA jako Au pair nauka i praca z dziećmi!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Rok w USA jako Au pair nauka i praca z dziećmi! w miejscowości: Cały kraj jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Prowork.com.pl Agencja Au Pair lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Rok w USA jako Au pair nauka i praca z dziećmi! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Rok w USA jako Au pair nauka i praca z dziećmi!, praca w Cały kraj dopasowana do Twoich wymagań.Prowork.com.pl Agencja Au Pair praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Prowork.com.pl Agencja Au Pair


Praca Rok w USA jako Au pair nauka i praca z dziećmi!, Cały kraj


.
Oferta jest ważna jeszcze 11 dni

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie