Konsultant wsparcia technicznego

Axamo Sp. z o.o. Rzeszów Wynagrodzenie do negocjacji

Axamo to agencja zatrudnienia (nr certyfikatu 10825) specjalizująca się w rekrutacjach stałych. Realizujemy projekty na stanowiska menedżerskie, specjalistyczne oraz techniczne dla krajowych firm produkcyjnych i usługowych. Działania naszej firmy skupiają się również na świadczeniu kompletnych rozwiązań rekrutacyjnych dla sektora medycznego oraz inżynieryjnego w Wielkiej Brytanii. Naszą misją jest pomoc kandydatom w realizacji ich celów zawodowych oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami.

Naszym Klientem jest firma z branży IT dostarczająca swoje rozwiązania zarówno dla biznesu (branża medycyna, budownictwo, przemysł, energetyka i gazownictwo), uczelni wyższych jak i instytucji publicznych.

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa zgłoszeń od klientów,
  • realizacja zleceń serwisowych,
  • tworzenie specyfikacji technicznych,
  • wsparcie merytoryczne oraz techniczne Klientów,
  • prowadzenie szkoleń z obsługiwanych systemów,
  • instalacja, konfiguracja oraz testy wdrożonych systemów,
  • tworzenie dokumentacji z podejmowanych u Klientów działań.

Wymagania:

  • doświadczenia związanego z serwisem oprogramowania Comarch ERP XL,
  • znajomości systemów operacyjnych Microsoft (w tym rozwiązań serwerowych),
  • znajomości Microsoft SQL Server,
  • znajomości Crystal Reports,
  • umiejętności organizacji pracy własnej, komunikatywności,
  • wykształcenia wyższego (preferowane informatyczne),
  • prawa jazdy kategorii B.
  • Mile widziane:
    • doświadczenie we wdrażaniu Comarch ERP XL w zakresie produkcji, WMS oraz rozwiązań mobilnych,
    • umiejętność tworzenia zaawansowanych rozwiązań SQL.

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie uzależnione od wyników
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Komfortowe warunki oraz przyjazną atmosferę pracy
  • Szerokie i przejrzyste możliwość rozwoju zawodowego

Dodatkowe informacje

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje - zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Gdzie szukać pracy jako Konsultant wsparcia technicznego

Jaka oferta pracy na stanowisku: Konsultant wsparcia technicznego w miejscowości: Rzeszów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Axamo Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Konsultant wsparcia technicznego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konsultant wsparcia technicznego, praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.Axamo Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.