Wyszukaj spośród 9414 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik produkcji - Kutno - około 2200 netto

Lokalizacja: Żychlin , łódzkie;

FENIX POLAND S.A. (nr certyfikatu 15344) to marka skoncentrowana na realizacji usług pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego.

Aktualnie poszukujemy dla naszego klienta z branży produkcyjnej - zajmującego się produkcją opakowań do przemysłu spożywczego.

PRACOWNIKA PRODUKCJI - MŁODSZY OPERATOR MASZYN

MIEJSCE PRACY KUTNO - STREFA EKONOMICZNA

Twoje zadania:
  • Nadzorowaniem i obsługą maszyn produkujących opakowania
  • Usuwaniem wadliwego towaru
Wymagania:
  • BADANIA SANEPID
  • Sumienności
  • Sprawności fizycznej
  • NIE WYMAGAMY doświadczenia - jest to stanowisko do przyuczenia
Oferujemy:
  • Umowę o pracę tymczasową
  • Pracę na stałe
  • System pracy 4 brygadowy w ruchu ciągłym,
  • 15 DNI PRACUJĄCYCH + 15 DNI WOLNYCH W MIESIĄCU (WYNIKAJĄCYCH Z GRAFIKU)
  • Pracujemy w systemie 2 zmian 6-18, 18-6
  • Stawkę 16,50 brutto/h + dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • Płatne nadgodziny dla osób chętnych 100%
  • Pracę od zaraz
Dodatkowe informacje

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O PRZESŁANIE CV LUB KONTAKT TELEFONICZNY 504-246-424

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji - Kutno - około 2200 netto

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji - Kutno - około 2200 netto w miejscowości: Żychlin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Fenix S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji - Kutno - około 2200 netto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji - Kutno - około 2200 netto, praca w Żychlin dopasowana do Twoich wymagań.Fenix S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie