Wyszukaj spośród 9414 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pomoc kuchenna - zmywająca

Lokalizacja: Siedlce , mazowieckie;

Browar Restauracyjny Brofaktura w Siedlcach (ul. Armii Krajowej 5) zatrudni pracowników na stanowisko -

Główne zadania:
  • obsługa maszyn do mycia naczyń
  • czyszczenie sztućców i zastawy
  • dbałość o czystość, właściwy stan sanitarny i techniczny urządzeń
  • utrzymanie porządku w kuchni, w pomieszczeniach socjalnych i magazynach prowiantowych.
Oczekiwania:
  • Jeśli jesteś pracowitą, energiczną i dyspozycyjną osobą, która szuka pracy w gastronomii, jako wsparcie pracy kuchni - zapraszamy :)
  • Ważna jest motywacja i zaangażowanie w realizowane zadania
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wymagamy aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych (ewent. gotowości do ich szybkiego uzupełnienia).
Oferujemy:
  • pracę w młodym zespole
  • umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas
  • dodatki premiowe dla pracowników

Gdzie szukać pracy jako Pomoc kuchenna - zmywająca

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pomoc kuchenna - zmywająca w miejscowości: Siedlce jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy P.H.U TOPAZ Zbigniew Paczóski lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pomoc kuchenna - zmywająca Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pomoc kuchenna - zmywająca, praca w Siedlce dopasowana do Twoich wymagań.P.H.U TOPAZ Zbigniew Paczóski praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie