Wyszukaj spośród 9400 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Specjalista ds. Opakowań

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 02-05-2019, do końca 4 dni
Praca Specjalista ds. Opakowań

Dla naszego Klienta, międzynarodowej sieci handlowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Opakowań.Miejsce pracy: Warszawa.

Osoba zatrudniona na tym stanowiskubędzie odpowiedzialna za opracowywanie nowych modeli opakowań oraz optymalizowanie już istniejących we współpracy z producentami oraz dostawcami, będzie poszukiwała nowych rozwiązań, możliwości optymalizacji i wprowadzania usprawnień. Do jej zadań należy: analiza i podejmowanie działań, których celem jest optymalizacja kosztów opakowań i wykorzystania przestrzeni w sklepie; opracowywanie i tworzenie raportów, analiz; weryfikacji jakości i zgodności opakowań z ich specyfikacją; negocjowanie i kontakt z producentami opakowań. Stanowisko ściśle współpracuje z działem zakupów, sprzedaży i jakości.

Od Kandydatów oczekujemywykształcenia wyższego oraz min. 4 lat doświadczenia zawodowego w obszarze opakowań, w tym praktycznej wiedzy na temat rynku opakowań, doświadczenia w rozwoju nowych opakowań oraz znajomości technologii produkcji opakowań, między innymi z tektury falistej, litej, ale również innych surowców: np. tworzywa sztuczne, szkło. . Od Kandydatów oczekujemy dobrej znajomości języka angielskiego, umiejętności analizy danych, biegłej obsługi pakietu MS Office.

Nasz Klient oferujepakiet benefitów: karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie; niezbędna narzędzia pracy: laptop, telefon; samochód służbowy; pracę u jednego z liderów rynku.


Oferta jest ważna jeszcze 4 dni


Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Opakowań

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Opakowań w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Manufacturing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Opakowań Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Opakowań, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Manufacturing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.