Wyszukaj spośród 9542 ofert pracy

Gap year Au pair Nowy York

Lokalizacja: Cały kraj , Stany Zjednoczone
Data: 01-05-2019, do końca 11 dni
Praca Gap year Au pair Nowy York
Amerykańska rodzina zaprosi Au Pair  z prawem jazdy od lipca 2019 na rok do opieki nad 2 dzieci w wieku 7 i 10 lat. Au pair będzie zawozić dzieci do szkoły, na zajęcia dodatkowe, pomagać w nauce. Jest to pobyt w ramach programu Au Pair. Rodzina mieszka w Hempstead w okolicach Nowego Yorku. Opłacony przelot do USA - roczny kontrakt i wiza amerykańska J1. Ponadto oferty wielu innych rodzin w USA oczekujących na Au pair m.in  z Filadelfii, Waszyngtonu, Chicago, Baltimore, Nowego Jorku, San Francisco, Los Angeles.

Wymagania
  • Komunikatywna znajomość angielskiego
  • wiek 18-27 lat
  • prawo jazdy
  • Doświadczenie w opiece nad dziećmi
  • Osoba miła przyjazna i kochająca dzieci
Chcesz poznać Amerykę? Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt w języku angielskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi! Prowork- 20 lat doświadczenia w organizowaniu wyjazdów Au Pair!
Oferujemy

 12 miesięczny pobyt w rodzinie amerykańskiej i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i możliwość nauki języka angielskiego.
Au Pair otrzymuje minimum 195.75 USD tydz. + bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie zgodnie z regulacjami Programu Au Pair USA.
pełne ubezpieczenie(bez żadnych dopłat!)
4 dniowe szkolenie w Nowym Jorku
jednorazowa dopłata 500 USD na kursy językowe i edukacyjne
bezpłatny przelotu z Polski do Stanów Zjednoczonych i lot powrotny po ukończeniu programu
opieka partnerskiego biura Au Pair w USA
Wymagane języki

angielski

Oferta jest ważna jeszcze 11 dni


Gdzie szukać pracy jako Gap year Au pair Nowy York

Jaka oferta pracy na stanowisku: Gap year Au pair Nowy York w miejscowości: Cały kraj jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Prowork.com.pl Agencja Au Pair lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Gap year Au pair Nowy York Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Gap year Au pair Nowy York, praca w Cały kraj dopasowana do Twoich wymagań.Prowork.com.pl Agencja Au Pair praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Prowork.com.pl Agencja Au Pair


Praca Gap year Au pair Nowy York, Cały kraj


.
Oferta jest ważna jeszcze 11 dni

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie