Montaż - proste prace produkcyjne

Flame Employment Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz Wynagrodzenie do negocjacji

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje od 2005 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376 od 2006 roku i od tego czasu dla naszych klientów zrekrutowaliśmy ponad 13 000 pracowników różnego szczebla w wielu branżach.

Masz już dosyć pracy na typowo taśmowej produkcji i narzuconego tempa pracy?
Odetchnij i rozpocznij pracę z nami!

Twoje zadania:

  • montaż drobnych elementów
  • kontrola jakości wykonywanych przez siebie elementów

Wymagania:

  • Zależy nam na tym, byś był gotowy do pracy na produkcji i chętny do pracy zmianowej!

Oferujemy:

  • umowę o pracę (początkowo forma tymczasowa),
  • wzrastającą pensję wraz ze zdobywanymi kwalifikacjami,
  • pracę stojąco - siedzącą!
  • szkolenia i wdrożenie na stanowisko.
  • STABILNOŚĆ I PEWNOŚĆ ZATRUDNIENIA!

Dodatkowe informacje

Nie czeka j i aplikuj już dziś!
Rekrutacja w toku!

Szukamy osób do stałego zatrudnienia z możliwością przejścia na zakład pracy.

Gdzie szukać pracy jako Montaż - proste prace produkcyjne

Jaka oferta pracy na stanowisku: Montaż - proste prace produkcyjne w miejscowości: Bydgoszcz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Flame Employment Polska Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Montaż - proste prace produkcyjne Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Montaż - proste prace produkcyjne, praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.Flame Employment Polska Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.