Wyszukaj spośród 9681 ofert pracy

Biuro Obsługi Klienta sieci sklepów SMYK

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie;
Praca Biuro Obsługi Klienta sieci sklepów SMYK

Oddział Contact Center we Wrocławiu poszukuje Kandydatów na stanowisko Pracownika Biura Obsługi Klienta w ramach prestiżowego projektu realizowanego dla SMYK S.A., międzynarodowej sieci sklepów specjalistycznych z artykułami dla dzieci.

Studiujesz, uczysz się? Chcesz łączyć studia z pracą w ramach elastycznego grafiku? Jesteś głodny nowego, a może pierwszego doświadczenia? TAK? Czekamy właśnie na Ciebie!

Obowiązki:
  • obsługę sklepu internetowego smyk.com,
  • obsługę połączeń przychodzących,
  • procesowanie zgłoszeń mailowych,
  • obsługę aplikacji wewnętrznych i zewnętrznych.
Oczekujemy:
  • pozytywnego nastawienia
  • umiejętności swobodnej komunikacji;
  • wysokiej kultury osobistej
  • zaangażowania
  • motywacji i entuzjazmu do realizowania zadań
  • chęci do rozwijania swoich umiejętności i zdobywania nowych
  • płynnej znajomości języka polskiego
Twoje zaangażowanie wynagradzamy:
  • gwarantowanym wynagrodzeniem godzinowym,
  • atrakcyjną premią uzależnioną od efektów Twojej pracy,
  • pakietem szkoleń produktowych oraz z zakresu Obsługi Klienta udokumentowanych Certyfikatem,
  • świetną atmosferą pracy w młodym zespole!
Dodatkowe informacje

Masz pytania? Chętnie odpowiemy

Szukasz pracy jako Biuro Obsługi Klienta sieci sklepów SMYK

Oferta pracy na stanowisku: Biuro Obsługi Klienta sieci sklepów SMYK w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy CCIG Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Biuro Obsługi Klienta sieci sklepów SMYK Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Biuro Obsługi Klienta sieci sklepów SMYK, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.CCIG Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
CCIG Group

Praca Biuro Obsługi Klienta sieci sklepów SMYK, Wrocław