Wyszukaj spośród 9542 ofert pracy

Operator ładowarki (m/k)

Lokalizacja: Mielec , podkarpackie;
Obowiązki:
  • praca przy przerobie recyklingu,
  • załadunek surowca,
  • obsługa ładowarki oraz rębaka,
  • dbanie o porządek na placu recyklingu.
Wymagania:
  • mile widziane wykształcenie zawodowe,
  • uprawnienia do obsługi ładowarek klasy I,
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjność.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w dużej, stabilnej firmie transportowej, będącą częścią międzynarodowej grupy,
  • umowę o pracę i składki na ubezpieczenie płacone od całości wynagrodzenia, umożliwiające otrzymanie odpowiednich świadczeń w przyszłości,
  • dla osób posiadających niższe uprawnienia pomagamy uzyskać odpowiednie kwalifikacje na I klasę.

Gdzie szukać pracy jako Operator ładowarki (m/k)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator ładowarki (m/k) w miejscowości: Mielec jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Trenkwalder lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator ładowarki (m/k) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator ładowarki (m/k), praca w Mielec dopasowana do Twoich wymagań.Trenkwalder praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Trenkwalder

Praca Operator ładowarki (m/k), Mielec

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie