Wyszukaj spośród 11733 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Mechanik samochodowy- z językiem angielskim (k/m)

Lokalizacja: Ingolstadt/München , Bawaria;
Wynagrodzenie: 13 bruttoEUR / Godzina

Agencja pracy House of Jobs, z siedzibą w Wolnzach, dla Swoich klientów, posiadających Swoje warsztaty samochodowe na terenie całych Niemiec, obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: Mechanika samochodowego, ze znajomością jezyka angielskiego.

Twoje obowiązki
  • Serwis i naprawa samochodów osobowych
  • Bieżące wymiany elementów eksploatacyjnych: wymiana oleju, filtrów etc.
  • Diagnostyka błędów za pomocą komputera
  • Wymiana i wyważanie opon
Pracodawca oczekuje
  • Wykształcenie jako mechanik samochodowy i doświadczenie na stanowisku ostatnie 3-5 lat
  • Doświadczenie jako mechanik samochodowy
  • Znajomość języka niemieckiego, lub angielskiego
  • Mile widziane prawo jazdy i samochód
Co oferujemy?
  • Stawka godzinowa od 13 Euro brutto/h w zależności od umiejętności +10 Euro diety netto
  • Praca na jedną zmianę- 07:00-17:00, możliwe nadgodziny
  • Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Niemiecką umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
  • Pełny pakiet socjalny
  • Pomoc ze strony House of Jobs

Świetna lokalizacja

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę
Dodatkowe informacje

Brzmi ciekawie? W takim razie aplikuj już teraz- wszystkie szczegóły omówimy telefonicznie pod numerem
+48 722 004 929
Możesz także wysłać Swoje CV na adres: info-polen@houseofjobs.de

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Mechanik samochodowy- z językiem angielskim (k/m)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Mechanik samochodowy- z językiem angielskim (k/m) w miejscowości: Ingolstadt/München jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HOUSE OF JOBS GmbH lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Mechanik samochodowy- z językiem angielskim (k/m) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mechanik samochodowy- z językiem angielskim (k/m), praca w Ingolstadt/München dopasowana do Twoich wymagań.HOUSE OF JOBS GmbH praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii