Wyszukaj spośród 9235 ofert pracy

USA praca i kurs językowy dla Au pair!

Lokalizacja: Cały kraj , Stany Zjednoczone
Data: 27-04-2019, do końca 5 dni
Praca USA praca i kurs językowy dla Au pair!
Zostań Au pair w USA dla 2 dzieci w wieku: 3 i 7 lat  od sierpnia 2019 na rok. Au pair będzie zawozić dzieci do przedszkola i do szkoły, na zajęcia dodatkowe, pomagać w nauce. Jest to pobyt w ramach programu Au Pair. Rodzina mieszka w Bostonie, w pobliżu szkoła językowa,  bezpłatny kurs angielskiego 2 razy w tygodniu. Rodzina opłaca przelot do USA - roczny kontrakt i wiza amerykańska J1.
Ponadto oferty wielu innych rodzin w USA oczekujących na Au pair m.in  z Filadelfii, Waszyngtonu, Chicago, Baltimore, Nowego Jorku, San Francisco, Los Angeles.


Wymagania
  • Komunikatywna znajomość angielskiego
  • wiek 18-27 lat
  • prawo jazdy
  • Doświadczenie w opiece nad dziećmi
  • Osoba miła przyjazna i kochająca dzieci
  • Chcesz poznać Amerykę? Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt w języku angielskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi! Prowork- 20 lat doświadczenia w organizowaniu wyjazdów Au Pair!
Oferujemy
 
12 miesięczny pobyt w rodzinie amerykańskiej i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i możliwość nauki języka angielskiego.
Au Pair otrzymuje minimum 195.75 USD tydz. + bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie zgodnie z regulacjami Programu Au Pair USA.
pełne ubezpieczenie(bez żadnych dopłat!)
4 dniowe szkolenie w Nowym Jorku
jednorazowa dopłata 500 USD na kursy językowe i edukacyjne
bezpłatny przelotu z Polski do Stanów Zjednoczonych i lot powrotny po ukończeniu programu
opieka partnerskiego biura Au Pair w USA
 
 
Wymagane języki

angielski

Oferta jest ważna jeszcze 5 dni


Gdzie szukać pracy jako USA praca i kurs językowy dla Au pair!

Jaka oferta pracy na stanowisku: USA praca i kurs językowy dla Au pair! w miejscowości: Cały kraj jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Prowork.com.pl Agencja Au Pair lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako USA praca i kurs językowy dla Au pair! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko USA praca i kurs językowy dla Au pair!, praca w Cały kraj dopasowana do Twoich wymagań.Prowork.com.pl Agencja Au Pair praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Prowork.com.pl Agencja Au Pair


Praca USA praca i kurs językowy dla Au pair!, Cały kraj


.
Oferta jest ważna jeszcze 5 dni

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie