Nauczyciel wychowawca przedszkole językowe Warszawa Wilanów

Lokalizacja: , Polska
Praca Nauczyciel wychowawca przedszkole językowe Warszawa Wilanów

Klient ProworkPL, przedszkole językowe Warszawa Wilanów zatrudni  nauczyciela wychowawcę w przedszkolu z wykształceniem kierunkowym. Obowiązki to prowadzenie zajęć dydaktycznych z dziećmi wiek 3 -6 lat, aktywności i zabawy z dziećmi zgodnie z programem edukacyjnym przedszkola. praca z dziećmi w małych grupach. Przedszkole, przyjazne miejsce z edukacją językową dla dzieci w Wilanowie! Ze wzgledu na profil językowy przedszkola, mile widziana znajomość angielskiego. Jeśli  chcesz pracować w międzynarodowym zespole, aplikuj i umów sie na rozmowę kwalifikacyjną. Mile widziani absolwenci czy studenci pedagogiki!  Praca w przedszkolu na pełen etat – 40 godzin tyg., pon.-pt. od września 2019. Rozmowa kwalifikacyjna i podpisanie umowy pilnie od zaraz.


Wymagania

wymagane studia kierunkowe uprawniające do pracy w przedszkolu, min. licencjat
chęć do pracy z dziećmi i gotowość do dalszego uczenia się.
gotowość do rozpoczęcia pracy w Warszawie Wilanów od wrzesień 2019, rozmowa kwalifikacyjna osobiście lub na Skype PILNIE kwiecień 2019.

Oferujemy

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę 
wynagrodzenie od 4000 brutto
szkolenia i praca w międzynarodowym zespole
Umowa podpisywana jest bezpośrednio z pracodawcą.

 

Wymagane języki

angielski

Oferta jest ważna jeszcze 378 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Nauczyciel wychowawca przedszkole językowe Warszawa Wilanów

Jaka oferta pracy na stanowisku: Nauczyciel wychowawca przedszkole językowe Warszawa Wilanów w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Prowork.PL lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Nauczyciel wychowawca przedszkole językowe Warszawa Wilanów Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Nauczyciel wychowawca przedszkole językowe Warszawa Wilanów, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Prowork.PL praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.