Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Nauczyciel wychowawca przedszkole językowe Warszawa Wilanów

Lokalizacja: , Polska
Data: 27-04-2019, do końca 86 dni
Praca Nauczyciel wychowawca przedszkole językowe Warszawa Wilanów

Klient ProworkPL, przedszkole językowe Warszawa Wilanów zatrudni  nauczyciela wychowawcę w przedszkolu z wykształceniem kierunkowym. Obowiązki to prowadzenie zajęć dydaktycznych z dziećmi wiek 3 -6 lat, aktywności i zabawy z dziećmi zgodnie z programem edukacyjnym przedszkola. praca z dziećmi w małych grupach. Przedszkole, przyjazne miejsce z edukacją językową dla dzieci w Wilanowie! Ze wzgledu na profil językowy przedszkola, mile widziana znajomość angielskiego. Jeśli  chcesz pracować w międzynarodowym zespole, aplikuj i umów sie na rozmowę kwalifikacyjną. Mile widziani absolwenci czy studenci pedagogiki!  Praca w przedszkolu na pełen etat – 40 godzin tyg., pon.-pt. od września 2019. Rozmowa kwalifikacyjna i podpisanie umowy pilnie od zaraz.


Wymagania

wymagane studia kierunkowe uprawniające do pracy w przedszkolu, min. licencjat
chęć do pracy z dziećmi i gotowość do dalszego uczenia się.
gotowość do rozpoczęcia pracy w Warszawie Wilanów od wrzesień 2019, rozmowa kwalifikacyjna osobiście lub na Skype PILNIE kwiecień 2019.

Oferujemy

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę 
wynagrodzenie od 4000 brutto
szkolenia i praca w międzynarodowym zespole
Umowa podpisywana jest bezpośrednio z pracodawcą.

 

Wymagane języki

angielski

Oferta jest ważna jeszcze 86 dni


Gdzie szukać pracy jako Nauczyciel wychowawca przedszkole językowe Warszawa Wilanów

Jaka oferta pracy na stanowisku: Nauczyciel wychowawca przedszkole językowe Warszawa Wilanów w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Prowork.PL lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Nauczyciel wychowawca przedszkole językowe Warszawa Wilanów Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Nauczyciel wychowawca przedszkole językowe Warszawa Wilanów, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Prowork.PL praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.