Wyszukaj spośród 11847 ofert pracy

Inżynier Odlewnictwa (nr ref.: 10102)

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Data: 27-04-2019, do końca 9 dni
Praca Inżynier Odlewnictwa (nr ref.: 10102)

Opis stanowiska
  • udział we wdrażaniu nowych projektów
  • udoskonalanie technologicznej strony procesu produkcji min. ustawienia i modyfikacja procesu produkcyjnego, tworzenie opisu procesu produkcyjnego w oparciu o normę ISO IATF 16949:2016 rozwiązywanie problemów w trakcie procesu produkcyjnego
  • współpracę przy bieżącej optymalizacji procesów produkcyjnych
  • optymalizacja i redukcja kosztów
  • monitorowanie wskaźników procesowych
  • wsparcie projektowe
  • współpracę z firmami zewnętrznymi/uczelniami
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • mile widziane odlewnictwo
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym z branży automotive
  • wiedza z zakresu odlewnictwa ciśnieniowego oraz procesów produkcji w tej technologii
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość budowy maszyn z napędem hydraulicznym
  • znajomość normy ISO 9001 oraz systemów jakości ISO IATF 16949:2016
  • znajomość programu AutoCad, systemów ERP
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technologicznej
  • umiejętność obsługi aplikacji MS Office
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • umiejętności analityczne, komunikatywność
  • kreatywność i zaangażowanie
  • prawo jazdy
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premia miesięczna
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie zdrowotne grupowe, dofinansowanie wypoczynku oraz świąt, możliwość korzystania z karnetów sportowych
  • basen, szkolenie w firmie macierzystej, szkolenia językowe)
  • możliwość pracy i rozwoju w międzynarodowej firmie.

Gdzie szukać pracy jako Inżynier Odlewnictwa (nr ref.: 10102)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier Odlewnictwa (nr ref.: 10102) w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier Odlewnictwa (nr ref.: 10102) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier Odlewnictwa (nr ref.: 10102), praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
BDI

Praca Inżynier Odlewnictwa (nr ref.: 10102), Wrocław

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie