Wyszukaj spośród 9414 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Specjalista ds. personalnych

Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie;

Naszym Klientem jest nowoczesna klinika medyczna, będąca prężnie rozwijająca się wielowymiarową placówką medyczną, zatrudniającą ok 40 osób, z głównym oddziałek w centrum Szczecina, w związku z jej stabilnym rozwojem poszukujemy nowej osoby.

Zadania:
  • Dbałość o satysfakcje z pracy i badanie jej poziomu u pracowników firmy - klientów wewnętrznych
  • Usprawnianie procesu komunikacji wewnętrznej
  • Organizacja szkoleń wewnętrznych
  • Prowadzenie rekrutacji
  • Wdrażanie programów podnoszących poziom satysfakcji z pracy
  • Stworzenie narzędzi umożliwiających planowanie rozwoju i ścieżek kariery pracowników
  • Budowanie zaangażowania pracowników, dbanie o integracje zespołową i pozytywną motywacje do pracy
  • Propagowanie misji i wizji firmy
Chcemy Cię poznać jeśli masz:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość zasad i reguł związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi
  • Umiejętność planowania i wdrażania działań usprawniających prace zespołów
  • Doświadczenie w pracy z tworzeniem narzędzi badania satysfakcji, organizacją szkoleń, podnoszenia satysfakcji pracowników - będzie dużym atutem
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Chęć i gotowość do podjęcia pracy na nowo powstającym stanowisku
  • Komunikatywność, umiejętność pracy z ludźmi, otwartość
  • Umiejętność przekonywania do swoich pomysłów, upór w dążeniu do celu
Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy w dowolnym wymiarze, możliwość pracy w systemie home - office
  • Przyjazna atmosfera pracy w młodym zespole ludzi zaangażowanych, wspólnie tworzących przyjazną organizację
  • Wsparcie, pomoc, przyjazne nastawienie zespołu i zarządu
  • Możliwość zbudowania sytemu zarządzania zasobami ludzkimi, wykorzystania swoich doświadczeń i pomysłów

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. personalnych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. personalnych w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LSJ HR Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. personalnych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. personalnych , praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.LSJ HR Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie