Wyszukaj spośród 9776 ofert pracy

Operator giętarki CNC TRUMPF (K/M)

Lokalizacja: Bayreuth , Bawaria;

Dla naszego klienta w Niemczech 95497 Goldkronach (północ Bawarii), działającego w branży metalowej poszukujemy operatorów pras krawędziowych i giętarek CNC TRUMPF.


Opis stanowiska pracy:
 • bsługa/ konfiguracja giętarki CNC TRUMPF
 • samodzielna obróbka półwyrobu,
 • mierzenie i sprawdzanie gotowych części
Wymagania
 • znajomości języka niemieckiego,
 • gotowości do pracy zmianowej,
 • mile widziane wcześniejsze doświadczenie w branży metalowej przy obróbce blach,
 • prawo jazdy kat. B i własny środek transportu będą dodatkowym atutem
Oferujemy
 • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji/ doświadczenia,
 • niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,
 • zapewniamy mieszkanie,
 • oferta długoterminowa z możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę

Świetna lokalizacja

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: i.mazur@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 817 007.

www.diwa-personalservice.pl

Oferta jest ważna jeszcze 2 dni

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk APLIKUJ


Szukasz pracy jako Operator giętarki CNC TRUMPF (K/M)

Oferta pracy na stanowisku: Operator giętarki CNC TRUMPF (K/M) w miejscowości: Bayreuth jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator giętarki CNC TRUMPF (K/M) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator giętarki CNC TRUMPF (K/M), praca w Bayreuth dopasowana do Twoich wymagań.Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.


Praca Operator giętarki CNC TRUMPF (K/M), Bayreuth


.
Oferta jest ważna jeszcze 2 dni Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Iwona Maz

i.mazur@diwa-personalservice.pl

668817007

http://diwapolska.pl

KRAZ: 6760