Wyszukaj spośród 9417 ofert pracy

Magazynier (m/k)

Lokalizacja: Sosnowiec , śląskie;
Opis stanowiska
  • praca jako magazynier w hurtowni w Sosnowcu (Środula).
Wymagania
  • gotowość podjęcia pracy na 3 zmiany,
  • książeczka sanepid - można uaktualnić na początku zatrudnienia,
  • chęci do pracy.
Oferujemy
  • umowę o pracę od pierwszego dnia,
  • wynagrodzenie podstawowe 3000 zł brutto/miesiąc + premię regulaminową,
  • pakiet sportowo-rekreacyjny,
  • wolne weekendy.

Gdzie szukać pracy jako Magazynier (m/k)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier (m/k) w miejscowości: Sosnowiec jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Trenkwalder lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier (m/k) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier (m/k), praca w Sosnowiec dopasowana do Twoich wymagań.Trenkwalder praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Trenkwalder

Praca Magazynier (m/k), Sosnowiec

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie