Inżynier ds. Przygotowania Produkcji (nr ref.: 10100)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Inżynier ds. Przygotowania Produkcji (nr ref.: 10100)

Opis stanowiska
  • sprawdzanie zleceń produkcyjnych pod kątem kompletności informacji koniecznych do realizacji zlecenia
  • dokonywanie niezbędnych uzgodnień technicznych
  • przygotowanie dokumentacji i montażowej i zestawień materiałów do produkcji
  • prowadzenie nadzoru technicznego i jakościowego nad wykonywanymi zleceniami produkcyjnymi pod kątem zgodności ze zleceniem i dokumentacją montażową
  • stała kontrola zgodności produkcji z obowiązującymi normami i dostosowywanie jej do obowiązujących przepisów
  • dobór aparatury do nietypowych rozwiązań
  • przygotowanie dokumentów obrotów magazynowych w zakresie produkcji wyrobów
Wymagania
  • wykształcenie techniczne lub wyższe (elektryczne/elektrotechniczne lub pokrewne)
  • dobra znajomość programu AUTOCAD
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • odpowiedzialna i sumienna
Oferujemy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • ambitną i rozwojową pracę
  • udział w ciekawych projektach
  • możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego
  • szkolenia zawodowe
  • dodatkowe benefity (karta multisport)

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Inżynier ds. Przygotowania Produkcji (nr ref.: 10100)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier ds. Przygotowania Produkcji (nr ref.: 10100) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier ds. Przygotowania Produkcji (nr ref.: 10100) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier ds. Przygotowania Produkcji (nr ref.: 10100), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.