Wyszukaj spośród 9417 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Inżynier ds. Telemechaniki (nr ref.: 10101)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 26-04-2019, do końca 3 dni
Praca Inżynier ds. Telemechaniki (nr ref.: 10101)

Opis stanowiska
  • przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej i projektowej wyrobu, w szczególności obwodów wtórnych stacji transformatorowo
  • rozdzielczych
  • dobór i opracowanie rozwiązań technicznych
  • pomoc przy udoskonalaniu już istniejących produktów
  • udział w definiowaniu narzędzi dotarcia z ofertą do Klienta, w tym opracowywanie materiałów marketingowych oraz prezentacji technicznych wyrobu
  • sporządzanie ofert techniczno
  • handlowych
Wymagania
  • wykształcenie techniczne (elektryczne/elektrotechniczne lub pokrewne, preferowani studenci/absolwenci wydziału Elektrycznego, specjalizacja Automatyka Elektroenergetyczna (EAZ))
  • zainteresowanie tematyką sieci SN, w szczególności zagadnieniami SMART GRID
  • dobra umiejętność obsługi AutoCad
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • rzetelność i terminowość
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • formę zatrudnienia zgodnie z preferencjami aplikującego
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i rozwoju kompetencji
  • udział w projektach wykorzystujących najnowsze rozwiązania techniczne
  • wynagrodzenie w systemie motywacyjnym, uzależnione również od wyników pracy
  • karta multisport

Gdzie szukać pracy jako Inżynier ds. Telemechaniki (nr ref.: 10101)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier ds. Telemechaniki (nr ref.: 10101) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier ds. Telemechaniki (nr ref.: 10101) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier ds. Telemechaniki (nr ref.: 10101), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie