Nauczyciel praca przedszkole prywatne 5000 zł brutto Warszawa Żoliborz

Lokalizacja: , Polska
Praca Nauczyciel praca przedszkole prywatne 5000 zł brutto Warszawa Żoliborz

Klient ProworkPL, dwujęzyczne przedszkole  Warszawa Żoliborz zatrudni  nauczyciela wychowawcę w przedszkolu z min 2-3 letnim doświadczeniem. Obowiązki to prowadzenie zajęć dydaktycznych z dziećmi w grupie 3-4  lata, aktywności  z dziećmi zgodnie z programem edukacyjnym przedszkola. praca z dziećmi w małych grupach.  Ze wzgledu na profil językowy przedszkola, mile widziana znajomość angielskiego. W przypadku relokacji do pracy w Warszawie zapewnione wsparcie ze strony pracodawcy! Jeśli  chcesz pracować w przyjaznym przedszkolu w Warszawie na Żoliborzu aplikuj i umów sie na rozmowę kwalifikacyjną!  Praca w przedszkolu na pełen etat – 40 godzin tyg., pon.-pt. od lipca 2019. Rozmowa kwalifikacyjna i podpisanie umowy pilnie od zaraz.


Wymagania

wymagane studia kierunkowe uprawniające do pracy w przedszkolu, min. licencjat
doświadczenie w pracy z dziećmi min. 2-3 lata
chęć do pracy z dziećmi i gotowość do dalszego uczenia się
mile widziane doświadczenie w pracy jako nauczyciel/ pomoc nauczyciela za granicą
w przypadku relokacji do Warszawy - wsparcie ze strony pracodawcy
gotowość do rozpoczęcia pracy w Warszawie Żoliborz od lipca 2019, rozmowa kwalifikacyjna osobiście lub na Skype PILNIE kwiecień 2019.

Oferujemy

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę 
atrakcyjne wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie w zależności od kwalifikacji
stawka 4200 -5000 zł brutto
Umowa podpisywana jest bezpośrednio z pracodawcą
pakiet medyczny - prywatna opieka medyczna

 

Wymagane języki

angielski

Oferta jest ważna jeszcze 379 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Nauczyciel praca przedszkole prywatne 5000 zł brutto Warszawa Żoliborz

Jaka oferta pracy na stanowisku: Nauczyciel praca przedszkole prywatne 5000 zł brutto Warszawa Żoliborz w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Prowork.PL lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Nauczyciel praca przedszkole prywatne 5000 zł brutto Warszawa Żoliborz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Nauczyciel praca przedszkole prywatne 5000 zł brutto Warszawa Żoliborz, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Prowork.PL praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.