Wyszukaj spośród 9417 ofert pracy

Pracownik produkcyjny (m/k)

Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski , lubuskie;
Opis stanowiska
  • montaż desek rozdzielczych,
  • praca przy linii produkcyjnej.
Wymagania
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym po 8 godzin dziennie + możliwe nadgodziny, praca 5-6 dni w tygodniu,
  • zdolności manualne.
Oferujemy
  • legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia,
  • gwarancję wypłaty wynagrodzenia do 10. dnia następnego miesiąca,
  • stałe wsparcie koordynatora.

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcyjny (m/k)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcyjny (m/k) w miejscowości: Gorzów Wielkopolski jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Trenkwalder lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcyjny (m/k) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcyjny (m/k), praca w Gorzów Wielkopolski dopasowana do Twoich wymagań.Trenkwalder praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Trenkwalder

Praca Pracownik produkcyjny (m/k), Gorzów Wielkopolski

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie