Wyszukaj spośród 10268 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Operator wózka widłowego - Rodgau

Lokalizacja: Rodgau , Niemcy
Data: 25-04-2019, do końca 61 dni
Praca Operator wózka widłowego - Rodgau

Nasz niemiecki Klient szuka za pomocą naszej agencji pośrednictwa pracy , osoby z kwalifikacjami na wózki widłowe do magazynów z napojami ( Pepsi , Cola ). Praca jest od zaraz ! Możliwość pracy w systemie , pracodawca oferuje zakwaterowanie darmowe.

Opis stanowiska
  • prawidłowe i korekte załadowanie i rozładowanie palet z napojami za pomocą wózka czołowego / Elektro
  • kontrola towaru przychodzącego i wychodzącego z magazynu
  • czystość i dbałość
  • pomoc w inwentaryzacjach towaru na magazynie
Wymagania
  • aktualne kwalifikacje na wózki widłowe
  • przynajmniej 1 rok stażu jako operator wózka widłowego
  • znajomość  języka niemieckiego będzie atutam
  • samodzielność
  • punktualność
  • chęć pracy w 3 zmianach
Oferujemy
  • niemiecką umowę tymczasową lub stałą
  • socjalne ubezpieczenia
  • zakwaterowanie darmowe
  • nocny dodatek 25%
  • stawkę godz 10,45 do 11,00 Euro

Opieka lekarska

Przyjazna atmosfera

Telefon służbowy

Umowa o pracę

Trzynasta Pensja

System Premiowy
Dodatkowe Informacje

Chętny zapraszamy do przsyłania swoich CV

Gdzie szukać pracy jako Operator wózka widłowego - Rodgau

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego - Rodgau w miejscowości: Rodgau jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Blitz Personaldienstleister lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator wózka widłowego - Rodgau Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator wózka widłowego - Rodgau, praca w Rodgau dopasowana do Twoich wymagań.Blitz Personaldienstleister praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii