Wyszukaj spośród 10723 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Operator Wózka Widłowego

Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie; Stargard, pow. stargardzki , Polska; Załom , zachodniopomorskie; Pyrzyce , zachodniopomorskie;

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, do jednego ze szczecińskich oddziałów dużej firmy logistycznej, poszukujemy pracowników do obsługi wózków widłowych na magazynie.


Kogo szukamy?

Śmiałków, którzy bez wahania podejmą się zadań związanych z przemieszczaniem ładunków z samochodu na magazyn i odwrotnie.

Czego oczekujemy?

Doświadczenia w pracy magazynowej wraz z uprawnieniami UDT na obsługę wózka widłowego oraz gotowości do pracy w systemie zmianowym.

Co oferujemy?

Oprócz umowy o pracę oraz wynagrodzenia podstawowego każdy z pracowników otrzyma również atrakcyjny dodatek pieniężny za polecenie magazyniera z uprawnieniami!

 

A w późniejszym czasie także szeroki pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. Medicover, czy kartę Multisport.


Elastyczne godziny pracy

Opieka lekarska

Umowa o pracę

karta Multisport
Dodatkowe informacje

Miejsce pracy znajduje się blisko Zdunowa. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 91 430 27 24 - ZAPRASZAMY! :)

Oferta jest ważna jeszcze 86 dni

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne: Uprawnienia UDT na obsługę wózka widłowego.
Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne: Uprawnienia UDT na obsługę wózka widłowego.

Gdzie szukać pracy jako Operator Wózka Widłowego

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator Wózka Widłowego w miejscowości: Pyrzyce jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator Wózka Widłowego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator Wózka Widłowego, praca w Pyrzyce dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii