Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pielęgniarka praca Walia 18.00 gbp/ godz Swansea care home 2019

Lokalizacja: , Polska
Data: 24-04-2019, do końca 90 dni
Praca Pielęgniarka praca Walia 18.00 gbp/ godz Swansea care home 2019

Brytyjski pracodawca, klient Prowork.PL, prywatny dom opieki zatrudni RGN registred nurse -pielęgniarkę na pełny etat. Lokalizacja  piekne nadmorskei miasto Swansea, południowa Walia. Wymagane doświadczenie pielęgniarskie i aktualny PIN number. OPCJONALNIE  zatrudnienie jako PRE- REGISTRED NURSE pielęgniarka/ pielęgniarz planujący/a rejestarcję lub w trakcie rejestarcji i przygotowania do egzaminu językowego IELTS do pracy w okresie przejściowym w trakcie oczekiwania na PIN number. Po uzyskaniu rejestracji NMC, zapewniona praca jako pielęgniarka/ RGN nurse.
Jak znależć pracę w Anglii czy w Walii? zarejestruj sie www.prowork.pl i aplikuj na  wybrane stanowiska praca UK, w tym  domy opieki Londyn, Bristol, Dereham, Oxford, Salisbury, Lancaster, Shipton under Wychwood, Liverpool, Dorking, Chippenham i inne. Zatrudnienie i praca bezpośrednio pracodawca brytyjski.


Wymagania

znajomość angielskiego
wykształcenie pielęgniarskie i aktualny PIN number ( opcjonalnie na stanowisko pomoc pielęgniarki / absolwent/ka pielęgniarstwa w trakcie procesu rejestracji w brytyjskich izbach lekarskich NMC i przygotowania do IELTS/ egzamin wymagany do uzyskania prawa wykonywania zawodu pielęgniarki w Wielkiej Brytanii.
empatia i chęć do pracy z osobami starszymi jako opiekun i asystent osoby starszej
gotowość do odbycia rozmowy z pracodawcą przez SKYPE
gotowość do podjęcia pracy w Walii od maja 2019 - Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim - dom opieki w Walii o wysokim standardzie usług.


 

Oferujemy

Stanowisko: RGN  NURSE  pielęgniarka w domu opieki praca Walia 2019
Godziny pracy: zapewnione 36 - 48 godzin pracy tygodniowo, zmiany 12 godzinne
Wynagrodzenie: od 18.00 funtów/ godz. brutto  (pre-registred nurse 13.00 funtów/godz)
Zamieszkanie: pracodaca zapewnia zamieszkanie koszt od 85 funtów/ tydz lub do wyboru własne zamieszkanie 
Kontrakt z pracodawcą: roczny kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
Szkolenia: zapewnione szkolenia NVQ w branży opieka podczas pracy
Ponadto dostępne na www.prowork.pl  inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Wielkiej Brytanii jako opiekun osoby starszej, support worker/opiekun osoby niepełnosprawnej (z prawem jazdy). Oferty skierowane są do kandydatów mieszkających  w Polsce jak i przebywających na terenie UK.

Wymagane języki

angielski

Oferta jest ważna jeszcze 90 dni


Gdzie szukać pracy jako Pielęgniarka praca Walia 18.00 gbp/ godz Swansea care home 2019

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pielęgniarka praca Walia 18.00 gbp/ godz Swansea care home 2019 w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Prowork.PL lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pielęgniarka praca Walia 18.00 gbp/ godz Swansea care home 2019 Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pielęgniarka praca Walia 18.00 gbp/ godz Swansea care home 2019, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Prowork.PL praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.