Wyszukaj spośród 9235 ofert pracy

Inżynier Sprzedaży Urządzeń Procesowych (nr ref.: 10098)

Lokalizacja: Białystok , podlaskie
Data: 24-04-2019, do końca 2 dni
Praca Inżynier Sprzedaży Urządzeń Procesowych (nr ref.: 10098)

Opis stanowiska
  • przygotowywanie koncepcji, kalkulacje kosztów, przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji handlowych, doradztwo techniczne
  • współpraca z klientami i aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • pozyskiwanie zapytań ofertowych zgodnie z profilem firmy
  • realizacja założonych celów sprzedażowych
  • aktywna współpraca przy realizacji zamówień i wsparcie dla działu technicznego
  • raportowanie tygodniowe/miesięczne aktywności sprzedażowej
  • monitorowanie rynku i pozyskiwanie informacji na temat bieżącej sytuacji w branży
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne (instalacje procesowe, budowa maszyn i pokrewne)
  • min. 5
  • letnie doświadczenie w przemyśle na stanowisku handlowym lub technicznym
  • doświadczenie w obsłudze klientów w branży spożywczej, farmaceutycznej lub kosmetycznej
  • dobra obsługa komputera
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych
Oferujemy
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet świadczeń socjalnych
  • karta multisport, dofinansowanie wczasów, ubezpieczenie, benefity sportowo
  • rekreacyjne
  • niezbędne narzędzia pracy

Gdzie szukać pracy jako Inżynier Sprzedaży Urządzeń Procesowych (nr ref.: 10098)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier Sprzedaży Urządzeń Procesowych (nr ref.: 10098) w miejscowości: Białystok jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier Sprzedaży Urządzeń Procesowych (nr ref.: 10098) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier Sprzedaży Urządzeń Procesowych (nr ref.: 10098), praca w Białystok dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
BDI

Praca Inżynier Sprzedaży Urządzeń Procesowych (nr ref.: 10098), Białystok

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie