Wyszukaj spośród 9681 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Proste prace produkcyjne

Lokalizacja: Kutno , łódzkie;
Praca Proste prace produkcyjne

FENIX POLAND S.A. (nr certyfikatu 15344) to marka skoncentrowana na realizacji usług pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego. Cechuje nas innowacyjność, nieszablonowość i nowoczesne rozwiązania. Realizujemy rekrutacje personelu stałego oraz tymczasowego dla wielu klientów na terenie Polski.
Aktualnie poszukujemy dla naszego klienta z branży produkcyjnej - zajmującego się produkcją opakowań do przemysłu spożywczego.

MIEJSCE PRACY KUTNO -STREFA

Zadania:
  • NADZOROWANIE PRODUKCJI - OPAKOWANIA Z PAPIERU
  • SORTOWANIE GOTOWEGO WYROBU
  • PRACA W SYSTEMIE 4 BRYGAD (06-18) (18-06)
Wymagania:
  • BADANIA SANEPID
  • SUMIENNOŚĆ
  • SPRAWNOŚĆ FIZYCZNA
Oferujemy:
  • PRACĘ OD ZARAZ
  • PRACE NA STAŁE , UMOWĘ O PRACĘ
  • 15 DNI PRACUJĄCYCH + 15 DNI WOLNYCH W MIESIĄCU (WYNIKAJĄCYCH Z GRAFIKU )
  • SZYBKIE PODWYŻKI,

Szukasz pracy jako Proste prace produkcyjne

Oferta pracy na stanowisku: Proste prace produkcyjne w miejscowości: Kutno jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Fenix S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Proste prace produkcyjne Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Proste prace produkcyjne, praca w Kutno dopasowana do Twoich wymagań.Fenix S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.