Wyszukaj spośród 9394 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Monter (Ślusarz)

Lokalizacja: okolice Clermont Ferrand , Francja;
Praca Monter (Ślusarz)

Power Jobs - agencja pracy tymczasowej działająca w ramach spółki ETC Group, dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Monter(Ślusarz) konstrukcji stalowych(prefabrykacja)

LOKALIZACJA: FRANCJA okolice CLERMONT FERRAND

Zakres obowiązków:
  • praca na zakładzie przy montażu elementów konstrukcji stalowych.
  • praca na podstawie rysunku technicznego
  • szczepianie poszczególnych elementów
Wymagania:
  • udokumentowane doświadczenie pracy jako ślusarz/monter
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność szczepiania poszczególnych elementów
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na cały rok 2019/2020
  • umowa o pracę
  • szacowany zarobek wraz z nadgodzinami 2300 -2500 euro netto/miesiąc
  • wynagrodzenie około 2000 euro netto/152 godziny tj. około 13,15 euro netto/godz.
  • dodatek dla osoby z j. obcym do 100 euro netto/miesiąc
  • zwrot kosztów amortyzacji 100 euro/netto/miesiąc
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • zwrot kosztów przejazdu Polska - Francja w kwocie 50 euro netto po dwóch miesiącach pracy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • zapewnione i opłacone zakwaterowanie
  • zapewniona odzież robocza

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Szukasz pracy jako Monter (Ślusarz)

Oferta pracy na stanowisku: Monter (Ślusarz) w miejscowości: okolice Clermont Ferrand jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PowerJobs Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Monter (Ślusarz) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Monter (Ślusarz), praca w okolice Clermont Ferrand dopasowana do Twoich wymagań.PowerJobs Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.