Wyszukaj spośród 13212 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Specjalista ds. Planowania Produkcji / umowa o pracę

Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki , łódzkie
Konstantynów Łódzki , łódzkie
Łódź , łódzkie
Zgierz , łódzkie
Data: 18-04-2019, do końca 6 dni
Praca Specjalista ds. Planowania Produkcji / umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta, lidera z branży elektrycznej, poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku: Specjalista ds. Planowania Produkcji.


Kandydacie! Kandydatko!

Posiadasz wykształcenie wyższe i biegle posługujesz się językiem angielskim? Znasz strategie planowania (MTO,MTS,ATO) i filozofię Lean? Możesz pochwalić się znajomością programu SAP (moduł PP) i doświadczeniem w pracy na produkcji?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś TAK - koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

Za Twoje zaangażowanie chcielibyśmy Ci zaproponować:

pracę w komfortowym biurze w Aleksandrowie Łódzkim, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Ponadto oferujemy umowę o pracę oraz konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia. Jeżeli wyrazisz taką chęć, to będziesz mógł również skorzystać z prywatnej opieki medycznej. Zapewniamy szkolenie wdrażające i szansę zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej oraz kontrolowanie dostępności materiałów do zleceń produkcyjnych. Ponadto będziesz zajmował się optymalizacją zapasów i identyfikacją problemów występujących w procesie produkcyjnym. Będziesz również uczestniczył w projektach usprawniających procesy planowania i nadzorowania produkcji. Do Twoich obowiązków będzie należała także współpraca z działem zakupów, produkcji i logistyki.


Świetna lokalizacja

Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę
Dodatkowe Informacje

Brzmi zachęcająco? Nie czekaj – APLIKUJ! Jeżeli masz pytania, to zadzwoń: 503 075 956 bądź napisz: r.hajahmadov@ksservice.pl

Oferta jest ważna jeszcze 6 dni

,,Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"


1.Administratorem danych osobowych podanych przez Kandydata jest Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Zygmunta Felczaka nr 11, 71-417 Szczecin, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Szczecin – Centrum w Szczecinie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000220399.

2. Kontakt z osobą realizującą zadania inspektora danych osobowych jest możliwy poprzez adres poczty elektronicznej: j.marczewska@ksservice.pl lub pisemnie na adres administratora danych z dopiskiem „inspektor danych osobowych”.

3. Pana/i dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzonej rekrutacji na wolne miejsce pracy, na podstawie Kodeksu pracy oraz art. 6 ust. 1 pkt c Rozporządzenia RODO.

4. Dane osobowe Kandydata mogą być przekazywane innym podmiotom zainteresowanym Kandydatem.

5. Dane osobowe Kandydata będą przechowywane: a) przez 1 rok od dnia zakończenia danego procesu rekrutacyjnego, a przez 2 lata od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych - dla celu przyszłych procesów rekrutacyjnych.

6. Kandydatowi przysługuje prawo żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia danych.

7. Kandydat, który wyraził zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych ma prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie, w formie pisemnej lub drogą elektroniczną, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

8. Kandydatowi przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna, że przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy rozporządzenia.

9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek jest warunkiem niezbędnym do uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym zgodnie z przepisami określonymi w Kodeksie pracy oraz z aktami wykonawczymi do tej ustawy. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym.

10. Organem nadzoru w zakresie ochrony danych osobowych w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie. Kandydat ma prawo wnieść skargę do PUODO jeżeli uważa, że jego dane osobowe przetwarzane są nieprawidłowo.

11. Dane osobowe Kandydata będą podlegały profilowaniu w zakresie określenia predyspozycji, kwalifikacji i umiejętności do wykonywania zadań na określonym stanowisku pracy, bez powstania skutków prawnych po stronie Kandydata, przy czym Kandydatowi przysługuje prawo wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec profilowania, w formie pisemnej lub drogą elektroniczną.


Szukasz pracy jako Specjalista ds. Planowania Produkcji / umowa o pracę

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Planowania Produkcji / umowa o pracę w miejscowości: Zgierz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. Planowania Produkcji / umowa o pracę Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Planowania Produkcji / umowa o pracę, praca w Zgierz dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.