Wyszukaj spośród 9814 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Projektant/Inżynier Elektryk

Lokalizacja: Toruń , kujawsko-pomorskie;

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376.
Od kandydatów nie pobieramy żadnych opłat.

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy w Dziale Rozwoju i Projektów, na stanowisku: Projektant/Inżynier Elektryk

Twoje zadania:
  • projektowanie instalacji elektrycznych/schematów elektrycznych
  • przygotowanie dokumentacji projektowej i produkcyjnej
  • technologię produkcyjną części elektrycznej, uwzględniając szybkość i łatwość montażu instalacji, odbiorników elektrycznych oraz podpięcia pod instalację
Idealny Kandydat/-tka posiada
  • wykształcenie wyższe: elektryczne, elektroniczne lub automatyczne
  • doświadczenie w projektowaniu wiązek elektrycznych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • chęć do wdrażania własnych usprawnień/pomysłów
  • otwartość na zmianę
  • pasja do zawodu
  • mile widziana wiedza z zakresu automotive
Nasz Klient oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w firmie z kapitałem zagranicznym
  • otwartość na innowacyjne rozwiązania
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę i współpracę

Szukasz pracy jako Projektant/Inżynier Elektryk

Oferta pracy na stanowisku: Projektant/Inżynier Elektryk w miejscowości: Toruń jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Flame Employment Polska Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Projektant/Inżynier Elektryk Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Projektant/Inżynier Elektryk , praca w Toruń dopasowana do Twoich wymagań.Flame Employment Polska Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.