Wyszukaj spośród 9962 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik Ochrony Inowrocław

Lokalizacja: Inowrocław , kujawsko-pomorskie;

Konsalnet Security sp. z.o.o., pilnie zatrudni kandydatów na stanowisko Pracownika Ochrony w obiektach handlowych na terenie Inowrocławia.

Zadania:
  • obserwacja;
  • kontrola;
Wymagania:
  • dyspozycyjność;
  • odpowiedzialność;
  • sumienność;
Oferujemy:
  • umowę z pełną składka ZUS;
  • terminowe wynagrodzenie;
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • szkolenia;
  • pakiet medyczny;
  • pakiet socjalny;
  • pakiet ubezpieczeń grupowych;

Szukasz pracy jako Pracownik Ochrony Inowrocław

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik Ochrony Inowrocław w miejscowości: Inowrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Konsalnet Holding S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik Ochrony Inowrocław Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Ochrony Inowrocław, praca w Inowrocław dopasowana do Twoich wymagań.Konsalnet Holding S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.