Wyszukaj spośród 9962 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Kierownik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie;

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z zagranicznym kapitałem, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierownik Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie działem utrzymania ruchu i podległym zespołem
  • Zapewnienie wysokiego poziomu technicznego parku maszynowego i innych instalacji na terenie firmy oraz utrzymanie ciągłości pracy linii produkcyjnych
  • Zarządzanie dokumentacją techniczną oraz nadzór nad stanem technicznym infrastruktury i budynków
  • Monitorowanie bieżących napraw, przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń
  • Udział w planowaniu inwestycji, współudział i kontrola podczas uruchamiania i odbioru nowych maszyn produkcyjnych lub wycofywaniem ich z eksploatacji
  • Zapewnienie zaopatrzenia w części zamienne do maszyn i urządzeń, współpraca kontrahentami z kraju i zagranicy
  • Koordynacja pracy w zakresie spraw administracyjnych, finansowych i organizacyjnych
  • Zapewnienie przestrzegania obowiązujących w zakładzie zasad i procedur
  • Rekrutacja pracowników do Działu Technicznego
Oczekujemy:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość programu HACCP będzie atutem
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwość realnego awansu i przejrzysta ścieżka kariery
  • Szkolenia wprowadzające
  • Przejrzysty system premii i nagród

Szukasz pracy jako Kierownik Utrzymania Ruchu

Oferta pracy na stanowisku: Kierownik Utrzymania Ruchu w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LSJ HR Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Kierownik Utrzymania Ruchu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik Utrzymania Ruchu, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.LSJ HR Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.