Wyszukaj spośród 9948 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Prosta praca na produkcji, dasz radę!

Lokalizacja: Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie;

Prześlij CV zadzwonimy i wytłumaczymy lub SMS o treści Praca na numer: 500-296-337, 513-172-832, 505-784-519

Zakres obowiązków:
  • zwykłe prace produkcyjne,
  • odbiór detali, składanie, pakowanie itd.
  • różne zmiany do wyboru i różne lokalizacje, Ty wybierasz,
Wymagania:
  • chęć do pracy,
  • chęć do rozwoju,
  • chęć do zarabiania pieniędzy,
  • chęć do pracy - jak chcesz to dasz radę,
Oferujemy:
  • umowa o pracę,
  • pensja na czas,
  • dodatki i premie,
  • brak opłat,
  • płatny urlop i L4,
  • dobra atmosfera,
  • podwyżki wraz ze stażem,
Dodatkowe informacje

Oferta dotyczy pracy tymczasowej z zatrudnieniem bezpośrednim u klienta po okresie próbnym zależnym od Ciebie i Twojej pracy.

Szukasz pracy jako Prosta praca na produkcji, dasz radę!

Oferta pracy na stanowisku: Prosta praca na produkcji, dasz radę! w miejscowości: Bydgoszcz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Flame Employment Polska Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Prosta praca na produkcji, dasz radę! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Prosta praca na produkcji, dasz radę!, praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.Flame Employment Polska Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.