Wyszukaj spośród 9863 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Head of Electronic Division

Lokalizacja: Rzeszów , podkarpackie;

Axamo to agencja zatrudnienia (nr certyfikatu 10825) specjalizująca się w rekrutacjach stałych. Realizujemy projekty na stanowiska menedżerskie, specjalistyczne oraz techniczne dla krajowych firm produkcyjnych i usługowych. Działania naszej firmy skupiają się również na świadczeniu kompletnych rozwiązań rekrutacyjnych dla sektora medycznego oraz inżynieryjnego w Wielkiej Brytanii. Naszą misją jest pomoc kandydatom w realizacji ich celów zawodowych oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami.

Naszym klientem jest nowoczesna, rozpoznawalna firma produkcyjna o międzynarodowym zasięgu, będąca jednym ze światowych liderów w swojej branży. Aktualnie poszukujemy doświadczonych Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska Kierownika Działu Rozwoju Elektroniki.

Miejsce pracy: Rzeszów (Podkarpacie)
Forma zatrudnienia: umowa o pracę/ kontrakt menadżerski
System pracy: jednozmianowy, elastyczny czas pracy
Proponowane wynagrodzenie: 13 000 - 17 000 zł brutto

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie Działem Rozwoju Elektroniki
  • Kierowanie zespołem elektroników i programistów - planowanie, organizowanie i kontrolowanie realizacji powierzonych zadań, motywowanie pracowników
  • Koordynowanie projektów w zakresie rozwoju oprogramowania i nowych urządzeń
  • Nadzór nad realizacją projektów i prac badawczo - rozwojowych
  • Opracowywanie i kreowanie nowych rozwiązań, rozwoju produktów i ich funkcjonalności
  • Analiza rozwiązań konkurencyjnych
  • Współpraca z innymi działami firmy
Oczekiwania wobec Kandydatów
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem osób
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość systemu Linux i języka C++
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Rozwinięte kompetencje liderskie i umiejętności interpersonalne
Oferujemy:
  • Stałą i stabilną pracę w pełnym wymiarze godzin, na podstawie umowy o pracę, w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Elastyczny czas pracy
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji - udział w specjalistycznych kursach i szkoleniach branżowych, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych
  • Inne płacowe i pozapłacowe benefity (m.in. możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie do karty sportowej, lekcje języka obcego)
  • Pomoc w relokacji
  • Ciekawą, ambitną i rozwojową pracę w atmosferze sprzyjającej realizacji pomysłów i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań

Szukasz pracy jako Head of Electronic Division

Oferta pracy na stanowisku: Head of Electronic Division w miejscowości: Rzeszów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Axamo Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Head of Electronic Division Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Head of Electronic Division, praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.Axamo Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.