Wyszukaj spośród 9394 ofert pracy

Wsparcie działu IT/Help Desk

Lokalizacja: Kraków , małopolskie;
Praca Wsparcie działu IT/Help Desk

Dla firmy tworzącej oprogramowanie wyłącznie na rynek niemiecki i działającej na nim od 1997 roku, która tworzy systemy IT, (Takie jak:zarządzanie portem kontenerowym wraz z rozładunkiem i załadunkiem statków, system rezerwacji biletów np. dla muzeów, system do sprzedaży, produkcji i serwisu wind osobowych, konfigurator do procesu zamówień dowolnych maszyn, urządzeń lub usług), do pracy jako wsparcie techniczne, szukamy osoby na stanowisko: Wsparcie działu IT/Help Desk

Obowiązki:
  • Bierzące wsparcie IT Help Desk
  • Naprawianie prostych błędów
  • Budowa prostych skryptów
  • Realizacja zadań programistycznych na podstawowym poziomie
Wymagania:
  • Dobrze ugruntowana wiedza z teorii informatyki.
  • Ukończone wyższe studia z zakresu IT.
  • Dodatkowe atuty:
  • Wyższe wykształcenie ściśle informatyczne:
    • AGH Informatyk na wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej
    • AGH Informatyka na Wydziale Informatyki, elektroniki i telekomunikacji
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju w branzy IT.
  • Możliwość pracy w międzynarodowej firmie.
  • Zatrudnienie na Umowę o Pracę.
  • Możliwość okazyjnej pracy zdalnej.
  • Elastyczne godziny pracy (8:00- 10:00).
  • Atrakcyjny system Benefit'ów, włącznie z prywatną opieka medyczną.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Wsparcie działu IT/Help Desk

Oferta pracy na stanowisku: Wsparcie działu IT/Help Desk w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Wsparcie działu IT/Help Desk Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Wsparcie działu IT/Help Desk , praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Teamquest

Praca Wsparcie działu IT/Help Desk , Kraków