Wyszukaj spośród 9681 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Magazynier - 2600 zł brutto + atrakcyjne premie

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie;
Praca Magazynier - 2600 zł brutto + atrakcyjne premie

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik magazynu.

Oferujemy:
  • umowę o pracę już od pierwszego dnia współpracy
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 2600 zł brutto z premią
  • 250 zł dodatku za godziny nocne
  • 200 zł premia za obecność
  • możliwość poznania specyfiki firmy przed rozpoczęciem współpracy
  • wsparcie w postaci szkoleń wstępnych
  • szansa zdobycia pierwszego doświadczenia
Oczekujemy kandydatów:
  • gotowych do pracy w godzinach nocnych 20.00-04.00 od poniedziałku do piątku
  • zmotywowanych do wykonywania obowiązków z zaangażowaniem
Twoje przyszłe zadania:
  • sortowanie oraz skanowanie przesyłek
  • proste prace magazynowe
  • załadunek i rozładunek

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

System Premiowy
Dodatkowe informacje

Aplikuj już dziś! kontaktu telefonicznego  504 862 749

Szukasz pracy jako Magazynier - 2600 zł brutto + atrakcyjne premie

Oferta pracy na stanowisku: Magazynier - 2600 zł brutto + atrakcyjne premie w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Magazynier - 2600 zł brutto + atrakcyjne premie Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier - 2600 zł brutto + atrakcyjne premie, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.