Wyszukaj spośród 9394 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Specjalista ds. Sprzedaży

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie;
Praca Specjalista ds. Sprzedaży

Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - lidera branży reklamy zewnętrznej w Polsce - osoby do pracy, na stanowisku Specjalisty ds. Sprzedaży.

Twoje zadania:
  • pozyskiwanie nowych i opieka nad dotychczasowymi klientami firmy,
  • efektywna sprzedaż produktów,
  • budowanie silnych i długotrwałych relacji biznesowych,
  • dbanie o zadowolenie klienta,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.
Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
  • posiadasz min. roczne doświadczenie w sprzedaży,
  • jesteś osobą pozytywnie nastawioną do pracy, lubisz prowadzić rozmowy handlowe, a sprzedaż sprawia Ci przyjemność,
  • cechujesz się wysoką kulturą osobistą,
  • posiadasz prawo jazdy kat. "B",
  • znajomość branży poligraficznej w druku cyfrowym jest Twoim dodatkowym dużym atutem,
  • znasz język niemiecki lub angielski - umiejętność mile widziana.
Otrzymasz w zamian:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w przyjaznej, dynamicznej i "niekorporacyjnej" atmosferze,
  • szkolenia specjalistyczne,
  • narzędzia pracy.

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Szukasz pracy jako Specjalista ds. Sprzedaży

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Sprzedaży w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Business Bridge Group Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. Sprzedaży Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Business Bridge Group Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.