Wyszukaj spośród 12127 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik ochrony - obiekt handlowy

Lokalizacja: Rzeszów , podkarpackie;
Praca Pracownik ochrony - obiekt handlowy

Lider w branży ochrony w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Pracownik ochrony - obiekt handlowy

Zadania:
  • Ochrona sklepu odzieżowego w Galerii w Rzeszowie
  • Wykonywanie zadań w zakresie ochrony osób i mienia,
  • Praca na obiektach handlowych.
Wymagania:
  • sumienność i zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • umiejętność działania w warunkach stresowych,
  • dyspozycyjność,
  • niekaralność,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziani studenci.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy zlecenie lub umowy o pracę,
  • przyjazną atmosferę,
  • elastyczny grafik,
  • terminową wypłatę wynagrodzenia.
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem tel. 603 034 684

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Szukasz pracy jako Pracownik ochrony - obiekt handlowy

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik ochrony - obiekt handlowy w miejscowości: Rzeszów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Konsalnet Holding S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik ochrony - obiekt handlowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik ochrony - obiekt handlowy, praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.Konsalnet Holding S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.