Wyszukaj spośród 9394 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Kierownik działu współpracy z przewoźnikami

Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie;
Praca Kierownik działu współpracy z przewoźnikami

Dla naszego klienta, firmy z branży transportowej z duńskim kapitałem, poszukujemy "truck huntera"!
Lokalizacja: Szczecin Prawobrzeże

Zakres obowiązków:
  • aktywne poszukiwanie przewoźników i współpraca z obecnymi
  • prowadzenie negocjacji z potencjalnymi przewoźnikami
  • współpraca z duńską centralą firmy
  • kierowanie zespołem (2 osoby)
  • analiza kosztów współpracy z przewoźnikami
  • obsługa reklamacji przewoźników i uszkodzeń towarów
  • ogólna administracja i rozwiązywanie codziennych problemów
Wymagania:
  • kilkuletnie Doświadczenie w pracy w obszarze transportu międzynarodowego, spedycji
  • doświadczenie związane ze sprzedażą usług spedycyjnych a w szczególności przy pozyskiwaniu przewoźników
  • znajomość przepisów transportowych
  • dobra ustna i pisemna znajomość języka angielskiego i / lub niemieckiego
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, praca z aplikacjami MC Office
  • komunikatywność, staranność, zorganizowane
  • gotowość do aktywnego uczenia się i osiągania wyników
Co możemy zaproponować:
  • pracę w międzynarodowej firmie
  • doskonałą atmosferę w pracy w niewielkim zgranym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • umowę o współpracy z zachowaniem profitów pracowniczych (urlop, zwolnienia lekarskie, okres wypowiedzenia)

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Szukasz pracy jako Kierownik działu współpracy z przewoźnikami

Oferta pracy na stanowisku: Kierownik działu współpracy z przewoźnikami w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LSJ HR Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Kierownik działu współpracy z przewoźnikami Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik działu współpracy z przewoźnikami, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.LSJ HR Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.